DOLAR 5,7497
EURO 6,3862
ALTIN 272,8
BIST 108.659
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 11°C
Çok Bulutlu

PEKİ GÜZEL OLAN NE?

09.05.2019
3.204
A+
A-

Şöyle dönüp baktığım zaman aynı Hasan Sabbah misali bir faaliyet halindeler. ‘Sol’ insanlara ; “Hak ve hukuk mücadelesi, ezilenlerin temsilciliği, işçilerin hakkı, demokrasi ve adaletin timsali, özgürlüğün ve ileri görüşlülüğün adresi. “ şeklinde insanlarımıza ve bilhassa gençliğimize bu şekilde tanıtılmakta ve gösterilmekte. Atatürk maskesi ile 10 Kasım 1938 den bu yana Komünizmin ve zulmün tek temsilcisi olan ‘Sol’ her vakit Atatürkçülük adı altında eylem ve çalışmalara devam etmekte. Onların tabirinde ki ezilen halk Devlete kafa tutan teröristlerdi. Onların lügatında özgürlük mücadelesi Kürdistan naraları atan tarla fareleri idi. Onların sisteminde ‘Enternasyonal’ harekatın adı Türkiye Cumhuriyeti’ne düşman olan bütün güruhların birlikte hareket etmesi idi. Gençliğimizi iki güzel kelam ile, istibdadın varlığı ve adaletin var olmaması gibi içten içe söylenen ve atılan sloganlar vasıtasıyla gençliği Sol sempatisi oluşturma çabasındalar. Aniden zuhur eden bir adam adeta ; bir elinde Nutuk, bir elinde Das Kapital ile bir hitabet yarışına girdi ki sormayın gitsin. Özgürlük, Adalet, Hak ve hukuk gibi kelamlar ile insanların yüreklerini okşayan tabiri caiz ise “Gaza getirerek” kendi kelamları ile devrim yaptıklarını beyan edenler o kadar hain bir yapılanmanın ürünüdür ki bu ülkede; Banka soyguncusunu, sözde emperyalizme karşı harekat içinde olduğunu gösterip Moskof uşaklığı yapanı, kolluk kuvvetleri ile çatışmaya girenleri İkinci Atatürk ilan edecek kadar beynen yoksun bir vaziyet almışlardır.

Türk Gençliği; Terör örgütü PKK nın siyasi temsilcisi olan HDPKK ile omuz omuza yürüyenleri unutmamalıdır. Sırtını YPG ye dayayanlara dayanak olanlar ile Kandil ve Okyanus ötesinin sesi olanları aklından çıkarmamalıdır.
Söz konusu KURT olduğu vakit düşman olan köyün itlerinin birleşmesini asla ama asla aklından çıkarmamalıdır. İmralı canisi, bebek katili ; hınzırın isteklerine göre hareket edenler neyin adaletinden, neyin demokrasi aşkından, neyin hak ve hukukundan bahsediyor. Türk Gençliği kutsaldır. Bu kutsiyetin sebebi damarlarındaki asil kanda mevcuttur. O halde neden ; Bölücülerin ve teröristlerin omuzlarında taşıdıkları bu hal desteklenmektedir.

Siyasal İslamcı, Siyasal Milliyetçi, Siyasal Atatürkçü bu üç faktör bu ülkede her daim fitnenin ve hainliğin baş aktörleri olmuşlardır. Şimdi ki aşamada Siyasal Atatürkçülük maskesi altında DEMİRTAŞ çizgisini benimseyenler “Bütün işçiler birleşin” çağrısına kulak vererek. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin akıbetinin altında dinamit döşeyenler birleşerek aynı demagoji hamlesi ile ilerlemekte. Her şeyin güzel olacağını söyleyen dil ; Ülkeye düşmanlık eden bölücüler ile kafatasını İmralı ve Okyanus ötesine icazet almak için çevirenler ile kol kola girerek mi güzel yapacak.

Ey Türk Gençliği bu sol 1944 de bizleri tabutluğa mahkum edenlerdir.

Ey Türk Gençliği bunlar 4 Ocak 1968 de Ankara Site yurdunda iftar vaktinde Allah Vatan ve Millet yolunda, Türk İslam Ülküsü ışığında ilerleyen; Ülkücü Hareketin ilk şehidi Ruhi KILIÇKIRAN Ağabeyi kurşunlayan eldir. Yine Moskova’nın talimatları ile ilerleyen güruh aynı Sol harekatın emrindeydi.

Ülkenin bütünlüğü için hareket edenler Süleyman ÖZMEN abimizi şehit eden ellerdi. Kıldığı namazın akabinde cebinde 35 kuruş çıkan ve otopsi ile bir kaç gündür yemek yemediği tespit edilen Yusuf İMAMOĞLU Ülküdaşımızı şehit eden elin Emrindeki sol harekatın sözcüleridir.

Bu adalet diye tepinenler 23 Kasım 1970 tarihinde ciğerleri bisiklet pompası ile patlatılan ve üçüncü kattan aşağı atılan Ertuğrul Dursun ÖNKUZU cinayetinde orada olduğu söylenen, lakin halen bu husus hakkında zerre açıklama yapmayan kesimdir. Kravatlı teröristlerin dört nala koşturduğu bu çağda ‘Adalet, Hukuk, Özgürlük, Barış, Yüce Atatürk, ‘ gibi kelamlar ile ; Adaleti ortadan ikiye ayıran. Hukuk kelamları altında PKK ile kol kola olan. Barış diyerek Kürdistan için koşturan. Yüce Atatürk diyerek Komünizmin esiri olan bu Milliyet ve Cumhuriyet den uzak olanlar sadece göz boyamaktan öteye gidemeyenlerdir.

Bebek katili Hınzırın heykelini dikeceğiz diyenler ile, sırtımızı YPG ye dayadık diyerek dağlarda kuyruğuna basılmış it misali ses çıkaranlar ile Kol kola girenler ne güzel olacak?

Varsın çıkarcılar iş birliği yapsınlar!
Varsın hainler güç birliği yapsınlar!
Biz hepsine yeteriz!
HEPSİNİN BİLEĞİNİ TEK BAŞIMIZA BÜKERİZ..!

ERTUĞRUL SUBAŞI
Tanrı Türk’ü korusun ve yüceltsin

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.