ÖZERKLİK SÖYLEMİ İHANETTİR

02.08.2020
A+
A-

Emperyalizm ve Marksizm asırlardır içimize fitnenin her halini soktular. Her bakış açısı bir ideolojik yaklaşımdır bizler için. Çünkü her yaptıkları eylem kendi ideaları için yapılan fiillerdir. Hepsi uzak idealarının yolundaki adımlardır. Bunlardan biri de Etnik köken ve Mezhepsel ayrım muhteviyatında bölünerek parçalanmanın olduğunu ve yeni bir sistemin köleliğine hazırlamaktır. Faşizm ve Sosyalizm her türlü bölünmenin ağa babalığını yapmaya adeta ant içmişlerdir. Kürtler veya Ermenilere Doğu ve Güneydoğuda bir Kürt veya Ermeni Devlet’i kurmaya hak ve hukuk sahiplerine olduğu inandırılarak, bu söylem çevresinde kanın ve kinin her türü akmıştır.

Türk Devletine ve Yüce Türk Milletine Emperyalist soysuzlar tarafından; bu bölünme senaryolarına, Sosyalistler soyunmuşlardır. Bu soyunma nasıl ; Kürtlerin haklarının iade edilmesi gerektiği kelamları ile. Kürtlerin yeni bir açılım ve saçılım sürecine dahil edilmesi gerektiğini söyleyerek. Kürtlerin sosyal ve ekonomik yönden noksanlıklar içinde olduklarını beyan ederek ; Marksizm öğretilerini ve Emperyalizm karanlığının çizgilerinin ana hatlarını işleme gayesinde hareket etmekteler. Kürtler Yüce Türk Milletinin ve Ulu Türk Devletinin özüdür. Bu yoğun halin adı mozaik değildir. Mermerdir. Nasyonal Sosyalizm ve Emperyalizm böl, parçala, yönet kriterleri ile Kürtlerin bu şekilde ayrılarak yeni bir Devlet vaatlerine hız vermiş ve Sosyalizmin her zaman ki sloganı olan Ezilmiş halklar uydurmaları ile asırlık yoldaş olan Türk ve Kürdün arasına böyle bir nifak ekmiştir. Bu toprağın özü de, sözü de birlik ve beraberliktir. Bu birlikteliği bozmak isteyenlerin düşleri Kürtler üzerinden yeni bir fitne ateşi yakmaktır.

Türkiye’de bir Kürt sorunu mevcut değildir. Kürdün bir sorunu yoktur Türkiye’de. Anadolu’nun öz evladı Kürtlerin biz problemi mevcut değildir. Her türlü hak ve hürriyet fazlasıyla verilmiştir kendilerine. Bir ayrım söz konusu değildir ki, bir hak iadesi söz konusu olsun. Açılım sürecinde yapılanların artı ve eksileri uzun uzadıya konuşulur. Ama sonuç olarak tamamen yanlış olan bir hal idi. O sürecin en büyük sancısı idi açılım denilen süreç. Kürtlere bir demokrasi lafları ve bir özerklik vaatleri ile aralarında çıkarılan fitne ile Türk Devletine karşı, bir ayaklanma gayesi uzun zamandır süregelen bir husus. Şimdi konuyu uzatmadan esas mevzuya gelelim; Y-CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu, demokratik hakların Kürtlere yeniden verilmesi ve Kürtlerin sorunlarını yeniden masaya yatırma gibi hassas hususlardan bahsetti. Sayın Kılıçdaroğlu siz hangi hakkın iadesinden veya sorunundan bahsediyorsun. Sizin Marksist öğretiniz ile Vatan evladı Kürtlerin ne bağı olabilir. Kürt sorunu yoktur Terör sorunu vardır siz bunun idrakinde olacak bir yapıya sahipsiniz. Yoksa ben mi bu sahip olmanız gereken hususun hayalindeyim.

Kürdün ; ne dil, ne iktisadi, ne sosyolojik ne de rejimsel bir sorunu yoktur. Yıllardır Kürtler siyasetinize alet ederek bir yıkım ve bir yakım eylemleri kurdunuz. Çözüm sürecinde acıyı Kürt çekti, dil arayışında yine sorunu Kürt çekti. Kürtlere yeni bir sol hareketi başlatarak, HDP ve Y-CHP birleşimi kaftan biçiyorlar.

Atatürk çizgisinden ayrılan ve özerklik vaatleri ile nutuklar atan Y-CHP burası Türkiye Cumhuriyeti Devleti burada özerklik, burada Mars’tan gelen Hak iadesi bilmem ne gibi zırvalar ve Komünist söylemler dile getirilemez. Kürt ile Terör örgütü ayrımı yapamayacak kadar şuursuz olanlar Anadolu’nun evlatlarını bölüp parçalayamaz. Müslüman Türk evlatları olan Kürtler bu özerklik saçmalıklarınıza dahil olmayacaktır. Yüce Türk’ün Devlet’i Sosyal Devlet ahlak ve İlkesi ile her türlü olanakları Türkiye Cumhuriyeti Devlet’i vatandaşlarına tanımıştır. Esasında bir Kürt söylemi bölücü bir taktik haline gelmiştir. Türk bir koca ağaçtır ; dalları ve budakları ise Kürt ve bütün etnik unsurlar ile oluşan haldir. Hem Faşist, hem Sosyalist söylemlerde bulunan Y-CHP freni patlamış kamyon misali Özerklik vaatleri ile yakım ve yıkıma soyunmuştur. Biz Türk İslam Ülkücüleri bu alçak söylemlere fırsat vermeden birliğin ve dirliğin kutsiyetine halel getirmeyeceğiz.

Bölenleri ve böldürtenleri dişlerimiz ile PARÇALARIZ..!

Kürdün ihlal edilen hakkı mevcut değildir. İhlal edilen bir sorun yok ki iadesi olsun. Kendi bölücü arsızlıklarınıza Kürtleri dahil etmeyin. Kürdün bir demokrasi sorunu yoktur. Özerklik kelamları ihanettir. Hainliğin ayyuka çıkmasıdır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti babanızın arsası değildir kafanıza göre bölüp parçalayasınız. Bu demokrasi adına yapılan ihanettir.  Kirli siyasetinize Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Milli ve Manevi değerleri alet etmeyin. Mezhepsel ve etnik köken faktörleri ile bölücü siyasetinizi yapmayın. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin rejimi bellidir. Sosyal Devlet ilkesi bellidir. Yüce Türk Milletini oluşturan hamur bellidir. Demokrasi dilenciliği yapmayın. Kürtlerin üzerinden siyaset yapmayın. Terör Örgütü PKK ile Kürtleri bir kefeye koymayın. Bir derebeylik bir özerklik Türk’ün kutsal Devletinde olmayacaktır.

Milliyetçi Ülkücü Hareket olarak her türlü bölücülüğün karşısında ;

Son Nefer

Son Nefes

Son Damla kana kadar mücadelemiz sürecektir.!

 

ERTUĞRUL SUBAŞI

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.