Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Az Bulutlu

OZAN ARİF iftira atarak oldu ŞİRİN ARİF!!!

14.12.2015
A+
A-

Partimizin iç meselelerini ve Milliyetçi Ülkücü harekete iyi veya kötü emeği geçmiş kişiler ile alakalı yazı yazmayı gönlüm pek razı gelmiyor. Ancak bazen öyle şeyler yazılıp çiziliyor ki, hem üzülüyorum, hemde öfkeleniyorum. Birde yazıp çizenler saygı duyduğunuz kişiler ise üzülmeniz ve öfkelenmeniz mislisiyle artıyor. Bir yere kadar susup sineye çekebiliyorsunuz ve bir noktadan sonra cevap verme mecburiyetinde kalıyorsunuz. Bize de cevap verme hakkı doğmuştur!
Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve büyük Türk Milleti ile beraber Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı ciddi derecede kuşatma altında iken, atılan iftiralarla karşı karşıya kalmamız verdiğimiz mücadelede bizleri fazlasıyla yıpratmaktadır. Esasında düşmanın istediğide budur!
Siyasi iktidar AKP’nin havuz basını ve medyası, yalan haberlerle karalamaya ve iftiraya dayalı hatta zaman zaman ağır ithamlarda bulunarak harekete varan algı operasyonları gerçekleştirmektir. Bu tür algı operasyonlarına inanan biri var ki o da, ülkücü harekete iyi veya kötü hizmeti dokunmuş ve az çok saygınlığı olan bir şahsiyettir.
Kimden mi bahsediyorum? Tabi ki, Ozan Arif adıyla bilinen Arif Şirin’den!

Geçmişte yaptığı eserleri dinleyerek büyüdüm. Beraberce ”ölmez bu hareket ölmez bu dava” ve ”ülkücü derler bize” dediğimizde, liderin emrinde ve hareketin yolunda iken OZAN ARİF olarak bilinirdi. Ülkücü harekete verdiği hizmetlerden ve emeklerden dolayı gönüllerde taht kurmuş, saygınlık kazanmış ve ülkücü hareketin Ozanı olmuştu.
İşte o zaman, Ülkücü hareketin OZAN ARİF’i idi!

Peki ya şimdi?
Yalan yok Başbuğ Türkeş’in yanından ayrılmadı ama görüyoruz ki, hiç bir nasihatlerinden de ders çıkarmadı. ”Emanet” diyerek Erciyes Zafer Kurultayı’nı dilinden düşürmeyip her defasında MHP ve Lideri Devlet Bahçeli’ye ağır ithamlarda bulunarak hakaret etmesi, Ülkü Ocaklarına ağza alınmayacak sözler sarf etmesi, neyin Ozanlığı ve neyin davasıdır diye sormadan edemiyor insan. MHP ve Lider Devlet Bahçeli, Ülkü Ocakları ve ülkücüler Başbuğun emaneti değil mi? Öyle ya, Başbuğ Türkeş’in yanından sadece Arif Şirin yoktu, Devlet Bahçeli ve ülkücülerde vardı.
MHP Lideri Devlet Bahçeli kinci değildir ve nefret duyguları beslemez. 2010 yılında ”Millet ve Devlet Bekası için GÜÇ BİRLİĞİ” adı altında başlatılan birlik ve beraberlik, yani gönül seferberliği ile herkese kapılarını ardına kadar açmıştır. Kaldı ki, herşeye rağmen Arif Şirin’i unutmayıp bizzat telefonla arayarak davet eden MHP Lideri Devlet Bahçeli’dir.
Arif Şirin ise Milliyetçi Ülkücü hareketin birliği ve dirliği için davasını düşünüp davete icabet etmek yerine, fitne ve fesat odaklarını cesaretlendirmeye devam etmiştir. Huylu huyundan vazgeçer mi!
Davasını düşmeyip nefsine yenik düşen Arif Şirin, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin davetine icabet etmez ama ne olduğu çözülemeyen botokslu sahte kabadayının villasına tıpış tıpış gider. Öyle ya, bir eliyle Bozkurt, diğer eliyle Rabia işareti yapan yanar dönerler kardeş olur iken, bizler ”Köpek, yanındaki enikler, it, işgalci kargalar” gibi hakaretlere mağruz kalabiliyoruz.
İşte o günden sonra benim için Ozan Arif, ARİF ŞİRİN olmuştur! Az da olsa var olan saygınlığı bitirmiştir.
Ben bugüne kadar hiç bir yerde bu konuda yazıp çizmedim. Arif Şirin’in onca edep dışı söylemlerine, hakaretlerine rağmen sabrımı ve sükunetimi korudum. Sabır taş olsa çatlar. Benimde sabrım artık taşmıştır.
YETER ARTIK ARİF ŞİRİN!
Arif Şirin, ağza alınmayacak ağır ithamları, belden aşağı vurmaları, hakaretleri ve küfürleri yetmediği gibi şimdi de İFİTRA atmıştır. 1 Aralık 2015 tarihinde ”KİM SAYGIYI HAK ETMİŞTE, OZAN ARİF GÖSTERMEMİŞ” başlıklı bir yazı kaleme alan Ozan Arif, yine edep dışı eleştirilerde bulunmuş ve iftira atmıştır.
MHP Lideri Devlet Bahçeli’den için demiştir ki; ”Kendinin eğilip ellerinden öpmesi gerekirken, sakalları pamuk gibi ağarmış, pir-i fani denilecek durumdaki yaşlılara elini öptürerek bizi ciğeri beş kuruş etmeyenlerin ağzına sakız eden…”
Buna benzer iftirayı ilk kim atmıştı? Siyasi iktidar AKP’nin havuz basını ve medyası, sosyal paylaşım sayfaları ve internet siteleri!

Arif Şirin’de bu iftiraya inanmış olmalı ki, kaleme aldığı yazısında yer vermiş. Peki sakalları pamuk gibi ağarmış, pir-i fani denilecek durumdaki yaşlılar dediği kim? Benim aklıma Evkan Topcudan geliyor. Kendisi Adana’da ikamet etmektedir ve 49-50 yaşlarındadır. MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi ise yıllardır tanıyan ve muhabbeti olan değerli bir büyüğümüzdür. Yani Evkan Topcudan ne yabancı biridir, nede sanıldığı gibi dede. Ayrıca Adana Gözlem Gazetesi imtiyaz sahibidir.
5 Ağustos 2015 tarihinde MHP’nin Afyonkarahisar Genişletilmiş İl İstişare toplantısına katılan MHP Lideri Devlet Bahçeli, yine buna benzer bir olayla karşılaşmıştır. MHP Lideri Devlet Bahçeli, yaşı oldukça büyük olan bir partilinin tokalaşarak elini öpmek istemesine asla izin vermemiştir.
Şayet Arif Şirin bu iki olayı kast etmiş ise büyük yanılgı içindedir. Zira MHP Lideri Devlet Bahçeli el öptürme meraklısı değildir. Elini öpmeyenlere ”neden elimi öpmüyorsunuz” diye de sormaz. Her ülküdaşımızın ve vatandaşımızın kendi arzularına kalmış bir olaydır. Nitekim Türk töresinde büyüklerin eli saygı gereği öpülür. Bu hep böyle olmuştur.
Arif Şirin bu el öpme olayını neden bu kadar abartmıştır? Siyasi iktidar AKP’nin havuz basını ve medyasının yaydığı fitne ve fesatlarına neden inanmaktadır?
Türk Milliyetçiliğine ve ülkücülüğe, Başbuğ Türkeş ve Lider Devlet Bahçeli’ye, Türk Milliyetçilerine ve ülkücülere yapılan hakaretlere, iftiralara, karalamalara sesini çıkarmadığı gibi birde bu aşağılıklarla aynı safta yer alabiliyor. Bırakın saflarında yer almayı birde inanıyor.
Soruyorum ARİF ŞİRİN;
Onlardan ne farkın kaldı? Yakıştı mı sana Arif Şirin? Yoksa Şirin Arif’mi demeliyim?!
Sen siyasi iktidar AKP’nin havuz basını ve medyasının saçtığı fitne ve fesatlıklarına aldanmaya devam et. Kuklası olmuş botokslu sahte kabadayıların villasına tıpış tıpış gitmeye devam et. Aman ha bizim davetimize icabet etme sakın. Sırtımızda hançer olmaya, düşmanı cesaretlendirmeye devam et.
Kaleme aldığı yazısını şöyle noktalıyor Arif Şirin;
”Yani Beyler, Bayanlar;
Hiç kusura bakmayın sizinle aynı dili konuşamıyorum!
Zaten önemli olan aynı dili konuşmak da değil!
Önemli olan aynı duyguları paylaşmaktır.
Aynı duyguları paylaşmak umuduyla hepinize kolay gelsin.”
Yazıma son vermeden önce cevabımdır Şirin Arif’e!
Arif Şirin, az da olsa var olan saygınlığını yitirdin.
Sen senlikten çıkıp, iftira atarak yalan söyledin.
Küfredip efelenmekle olmaz Ozanlık bilmezmisin.
Fitne ve fesat odaklarının haberlerine inanıp, başrolü çektin.
Kısaca işin özeti şu;
Ozan Arif’tin, iftira atarak oldun Şirin Arif!!!

RIFAT PAÇA

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.