ÖNCE RUSYA’NIN ŞİMDİ DE KIZIL ÇİN’İN GÜNDEMİNDE MİLLİYETÇİ ÜLKÜCÜ HAREKET

29.11.2018
A+
A-

Kızıl Komunist Çin Doğu Türkistan’da Uygur Türklerine yaptığı Soykırımı kabul etmiyor. Her platformda Türkiye ile sıcak diplomatik hareketler güderek Soykırımı inkar eden ve bu Soykırımı da sözde İslam Terörizminin inşaa ettiğini pişkin pişkin beyan etmektedirler. Bugün kıyım altında olan Doğu Türkistan’da müslüman Uygur Türklerini “İslamcı Terörist” diye beyan eden ve bu kancık siyasete de omuz veren Türk siyasileri de Uluslararası düzeydeki Politikacıların tepkileri neler peki ?

Çin zulmüne karşı sadece “Eğer Çin’in bağımsızlığını tehlikeye atacak durumları varsa bizler dahip çıkamayız” diyerek kendilerini Ümmetci,İslamcı diye beyan eden beyler bu açıklama ile Siyasal İslamcı olduklarını bir kez daha bildiriyor. Bugün yapılan zulmü haykıran Milliyetçi Ülkücü harekete karşı; Çin Komunizmini savunan, sosyal medya hesaplarında Ülkü Ocakları Genel Başkanımız MHP Mersin Milletvekilimiz Sayın Olcay KILAVUZ Beyefendiye karşı MHP ve CIA söylemlerini bir arada bulundurmuşlardır. Milliyetçi Ülkücü Hareketin Türk Cihan hakimiyeti mefkuresi ülküsünden bi haber olanlar, bizim Turan Ülkümüzü kendilerince hayalden ibaret görenler, kahpe Kızıl Çin’in yaptıklarına tepki göstermemizden rahatsızlık duymuşlardır !

Ülkücü harekatın her neferi KÜRŞAD misali yeniden Türk İslamın yüreğinde saplanan kızıl hançeri sökecektir. Kızılların ciğerine saplayacaktır. MHP radikal islama ve teröre sahip çıkıyor diyerek kızıl politika kinlerini MHP’ye kusmaya çalışan kızıl zillet ile uluslararası sahada ve diplomatik alanda kısaca; her hususda ilişkilerimizi ne zamana kadar böyle sıcak tutacaz ?

Müslüman Uygur Türklerine karşı yaptıkları zulmü alenen her alanda belirten Kızıl Çin ; Doğu Türkistanda kurulan Kızıl Çin zulmüne ve İslami Yükseliş maksadıyla inşaa edilen Türkistan İslam Partisi adında kurulan akabinde zulüm ve işkence sebebiyle Afganistan-Suriye bölgesine çekilen Türkistan İslam partisi üyelerine ve Türkistan İslam partisinin Kutlu direnişini radikal İslamcı Terör Örgütü diye gösteren Çin ve buna sazan misali atlayan; Ülkemizdeki Ulusalcılar,Sosyalist ve Marksistlerdir. Türkistan İslam Partisi gayesi zulüm altında olan Müslüman Uygur Türkleri ve diğer soydaşlarımıza yapılan soykırım karşısında hem siyasal, hem silahsal bir yapılanmadır. Ulusalcılar tarafından DAEŞ Terör örgütü gibi lanse edilen Doğu Türkistan İslam Partisi mensuplarına yapılan her eylemleri, sosyal medya hesaplarından göğüslerini gere gere anlatıyorlar. Suriyede yapılanmalara devam edilen ve bu yapılanmayı kendi emelleri için çizgi dışına çıkaranların gayesini Komple Türkistan İslam Partisini Radikalcı, İslamcı terör örgütü şeklinde ifade edemezsiniz. Bu şekilde ifade edenlere Lanet olsun. İslam bir yükseliş bir diriliş harekatıdır. Leş kargalarının yaptığı eylemlerin başına ve sonuna İslam’ı eklemeyin. Komunizm ve diğer yan ürünü olan saçma ideolojilerle olan kavgamız sürecektir..!

Kutsal Türkistan’ın Hürriyeti için yapılan mücadele ile İslam adı altında yapılan vahşeti bir tutan Sosyalist,Ulusalcı ve Marksist zevatlar Haksız davalarını Haklı Kavgamızın üzerinde tutamayacaklardır. Lakin bu işlem oturduğumuz yerden boş sloganlar atarak değil Türkistanda yapılan zulmü her alanda ve sahada ciddi istikararlı kararlar ve adımlar atarak olacaktır. Kayseri’de teslim edilmemesi için ağlayan Müslüman Uygur Türk’ünün göz yaşı sel olur alır götürür bu kayıtsızlığı. Uzun vakitler boyunca hava alanında bekleyen, Çin’in bağımsızlığını tehlikeye attığını düşünülen Müslüman Uygur Türk’lerine sırtımızı mı dönecez ?

Bugün Milliyetçi Ülkücü Hareketi ve Ülkü Ocakları Genel Başkanımız hakkında bu şekil söylemleri destekleyen Türkiye’de var olan Ulusalcıların da tespit edilip o söylemlerinde ötürü haklarında gereken işlemler yapılmalıdır. Doğu Türkistan bizim haklı kavgamızdır. Bunu da haykırmaya devam edecez.Nazi kamplarında uyguladıkları işkenceyi inkar edenler belirli alanlarda bunu dile getirirken Türk dünyası olarak biz neden bu zulmü dile getirmiyoruz ! Kalk ayağı Ey acun !

Türkistan’ı karanlık ve gerici olarak Gören Kızıl Çin’in yaptığı zulmü ve bu zulmü inkarı kabul ediliyor; ama asıl olan zulmü dünya kabul etmiyor KAHROLSUN DEVRAN

EY KIZIL ÇİN ; ANDOLSUN! ŞART OLSUN ! ASIL SENİ KARANLIKLARA TÜRK İSLAM ÜLKÜCÜLERİ HAPSEDECEKTİR. EY AZİZ VE KIYMETLİ TÜRK DÜNYASI KALDIR BAŞINI VE KOMUNİZMİN ALÇAKLIĞI İÇİN MÜCADELE ET..! MİLLİYETÇİ ÜLKÜCÜ HAREKAT OLARAK DOĞU TÜRKİSTAN KAVGAMIZDAN VAZGECEMEYECEZ..!

GÖK GİRSİN KIZIL ÇIKSIN

ALINACAK ÖCÜ TÜRKİSTAN’IN..!

ERTUĞRUL SUBAŞI

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.