Olcay Kılavuz “HDP bir terör partisi”

Olcay Kılavuz “HDP bir terör partisi”
16.02.2021
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz , HDP’nin vatanın bölünmez bütünlüğüne her fırsatta saldıran, milletin huzur ve güven iklimine sürekli suikast düzenleyen bir terör partisi olduğunu bildirdi. Kılavuz, osyal medyadan yaptığı paylaşımda “HDP, demokrasi, adalet, eşitlik gibi kavramların arkasına sığınan ama sırtını terör örgütüne yaslayarak bu değerlere en büyük düşmanlığı yapan iki yüzlü insanlığın utancı pislikler topluluğudur” dedi.

HDP’nin halkların kardeşliği masalları okuyup kandan beslendiğini; özgürlük türküsü tutturup zalimliği, firavunluğu ve zulmü reva gördüğünü, şiddeti eleştirip şahsiyetini Kandil’e ipotek ettiğini, İmralı canisine gönül verenlerin sözde partisi olduğunu söyleyen MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz değerlendirmelerine şöyle devam etti:

“VANDALLIK VE BARBARLIĞIN ADRESİ”

“Hdp; doğadan dem vurup ormanları yakan, insan haklarını diline dolayıp her türlü caniliği, vandallığı, barbarlığı yapanların adresidir.
Hdp; kadından bahsedip çocukları ve genç kızları teröristlerin tecavüzlerine teslim eden, kendi çocukları zevk ve eğlence içinde hayat sürerken başkalarının çocuklarının eline silah veren kadın ve çocuk düşmanlığının adresidir.

“KATİL VE SUÇ ORTAĞI”

Hdp; dünyadan habersiz kundaktaki bebeğin, vatana hizmet eden öğretmenin, mühendisin, doktorun kısacası Pkk’nın alçakça şehit ettiği binlerce insanımızın, askerimizin ve polisimizin katili ve suç ortağıdır.

Hdp; maaş aldığı devlete ihanet eden, ekmek yediği kaba tüküren, ülkeyi kaosa, kargaşaya, kavgaya sürükleyen bölücülüğün yuvasıdır.

TÜRK MİLLETİNİN DEĞERLERİNE DÜŞMANLIĞIN PARTİSİ

Hdp; terör örgütü Pkk’ya her türlü desteği verip yoldaşlık eden devletlere gönüllü kulluk Türk Devletine ise hainlik eden, Türk milletinin değerlerine düşmanlığın partisidir.

Dünyanın gözü önünde insanlığa ve vicdana sığmayan sivil katliamına demokrasi havarileri neden susmaktadır? Ellerinizle besleyip büyüttüğünüz ve özgürlük savaşçısı adını verdiğiniz bu alçakların yaptıkları caniliğin hesabını nasıl vereceksiniz?

BİR DAHA AÇILMAMAK ÜZERE KİLİT VURULMALI

Bu topraklarda tek bir terörist kalmayana dek mücadele sürmeli, teröristlere hamilik eden, meclis çatısı altında teröristin taraftarlığını eden ihanet şebekesi terör partisinin kapısına bir daha açılmamak üzere kilit vurulmalıdır.
Şehitlerimizi bir kez daha rahmetle minnetle anıyor manevi huzurlarında saygıyla eğiliyorum. Acılı ailelerinin, yakınlarının ve büyük Türk milletinin başı sağ olsun.Şehitlerimize olan borcumuzun bilincindeyiz. Allah’ın izniyle vatanımız milletimiz bayrağımız şehadete hazırız.”

KILAVUZ’DAN DEMİRTAŞ’A…

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, yaptığı bir başka paylaşımda da şöyle dedi:
“Selahattin Demirtaş; eli kanlı bir katil ve teröristtir.
Hdp; vatan haini bölücü teröristlerin partisidir.
Pkk; kanı, mayası, soyu ve sütü bozuk, satılık şerefsizler sürüsüdür.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.