Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Az Bulutlu

“OLAĞAN ÜSTÜ KURULTAY” ÇIĞIRTKANLIĞI VE TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİN BEKASI

25.12.2015
A+
A-

“Sandıktan bize tek bir oy dahi çıkmasa, İslamdan, İnsaniyetçilikten, Türkçülükten asla vazgeçmeyiz…
Biz politikacı değil, bir Davanın takipçileriyiz !”

BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ

Türk Milliyetçiliğinin siyasi organizasyonu Milliyetçi Hareket Partisi ve lideri Alparslan Türkeş bütün hayatı boyunca “İslam dan,İnsaniyetçilikten ve Türkçülükten” asla taviz vermeden, Milliyetçi Hareketi iktidara getirmeye çalışmış, yorulmadan, bıkmadan, dönmeden, bütün dönüştürme ve yıldırma hareketlerine rağmen dim dik durmuş, ayrık otlarının Allah davasını boğmasına fırsat vermemiştir. Her seçim öncesi ve sonrası kurulan tuzaklar, kumpaslar içeriden ve dışarıdan yapılan saldırılara göğüs germiş sırtında binlerce hançer izi alarak bu fani dünyadan göçüp gitmiştir. Ruhu şad mekanı cennet olsun.

1997 yılından bu yana MHP nin hayrına olan işler dışında mesele Fitne ,fesat ve nifak olduğunda Tartışan ve tartıştıranlar daima MHP dışında veya bedeni MHP de beyni dışarıda olan insanlar tarafından yapılmış, MHP yi ele geçirip “DÖNÜŞTÜRME” gayretleri günümüze kadar taşınmıştır.
Türk Milliyetçiliği fikriyatına tek kelime edebilecek aklı,zekası ve şuuru olmayanlar saldırının hedefi olarak sürekli liderleri öne sürmüşler, akla zarar ne kadar “kulp” varsa takmaya çalışmışlardır.

MHP yi tıpkı Rahmetli Erbakanın kurduğu partilerde ileri sürülen “MİLLİ GÖRÜŞ” felsefesini bir gömlek gibi çıkarıp, ayrılan ve küresel ortakları ile kurdukları AKP yi tek başına iktidar yaptıkları gibi bir hale sokma çabası bu ülkede ve bu coğrafyada Emperyalizmin olmazsa olmazı bir hedef olduğu açıktır.

Bu manada 7 Haziran ve sonrasında AKP nin Çözümsüzlük ve “KOALİSYON HÜKÜMETİ KURMAMASI” noktasında tekraralanan 1 Kasım seçimlerinde MHP olarak alınan % 4 lük oy ve 40 milletvekili kayıpla sonuçlanan süreç içerisinde meselenin köküne inmek, bu akıl dışı sonuçları sorgulamak yerine bir kısım cihetlerin düğmeye basmasıyla “DEVLET BAHÇELİ GETSİN- DEV-RET BEY” naraları altında “OLAĞANÜSTÜ KURULTAY” kampanyası başlatılmıştır.
Böyle kırılgan ve kaotik zamanlarda talep edilen “OLAĞANÜSTÜ KURULTAY” MHP için rahmet, MHP için hizmet MHP için birlik ve bütünlük olmayacağı açıktır. Buna rağmen daha önceleri de örneklerini yaşadığımız “NOTER ONAYLI DELEGE İMZASI” toplama kampanyası her yönüyle kurumsal bir yapıya yapılabilecek en tehlikeli dayatma ve asıl niyetlerin orataya faş edilmesidir.

MHP gibi köklü bir partinin başına geçmek isteyenleri tartışma konusu dahi yapmaya gerek yoktur. Nereden gelip nereye gittiklerini, fikri derinliklerini, cemayüzülevvellerini çok iyi bildiğimiz içlerindeki bir kısım şahsiyetler bir zamanlar kendilerini MHP içerisinde bir yerlere getirip vekil, TBMM başkan vekili yapan iradenin 1 Kasım seçimlerinde ortaya koyduğu irade karşısında adeta bütün kinlerini kusarcasına 18 yıldır bu davayı Başbuğun çizgisinde tutmak için çekmediği çile kalmayan Devlet Bahçeli ye “DEFOLUP GİTSİN” dahi diyebilmişlerdir.

1 Kasım seçimlerinde MHP bir başarısızlık yaşamıştır.

Sebep ve saikleri kırmadan dökmeden zamanı çok iyi kullanarak ortaya çıkarılması şarttır.
Bu manada ödevi ve görevliler başta olmak üzere bütün ülküdaşlarımızın kendilerini sorgulama zaruretleri vardır.
Genel merkez, il ve ilçe teşkilatları genişletilmiş istişare toplantılarını bihakkın yapmalı, Bütün ülküdaşlarımız da enaniyete kapılmadan bu sürece destek vermelidir.

Başka bir Türkiye, Başka bir MHP yoktur.

81 il, bine yakın ilçe, dünden bu güne MHP den ikbal ve koltuk elde etmiş onbinlerce insan bir yana konularak tek başına MHP lideri DEVLET BAHÇELİ nin hedefe konulması

Aklen,vicdanen, ahlaken doğru değildir.

Bu bilgiler ışığında MHP myk sı tarafından alınan 18 Mart 2018 Büyük kurultay tarihi doğru bir tespit kargaşa ve kaosun ortadan kaldırılması için çok önemli bir fırsattır.

Günü ve zamanı geldiğinde, çizgisinde kırıklık olmayan, dünden bu güne davasına, teşkilatlarına bihakkın katkı vermiş, fikri, ahlaki, vicdani derinliği olan, MHP sevdalılarının savunmasına ihtiyaç duyulmayan her Ülküdaşımız MHP genel başkanlığına aday olabilir biz ülkücüler de bu kardeşlerimize saygı duyarız.
Vesselam.

Rauf AYDEMİR

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.