OĞUZELİLİ ÖĞRENCİLER SİNEMA İLE BULUŞTU

OĞUZELİLİ ÖĞRENCİLER SİNEMA İLE BULUŞTU
25.02.2018
A+
A-

Oğuzeli Belediyesi, ilçede eğitim gören öğrencileri vizyona yeni giren ‘Antep Fıstığı’ filmi ile buluşturdu. Kentte gösterime girdiği günden bu yana büyük ilgi ile karşılanan başrollerini Ivana Sert ve Gaziantepli sanatçı Orhan Uslu’nun paylaştığı ‘Antep Fıstığı’ filmi Oğuzelili öğrencilerin büyük beğenisini topladı. Filmi izlemeye giden öğrenciler başrol oyuncusu Orhan Uslu ile sohbet ve fotoğraf çekinme şansı buldu.

“GAZİANTEP’İN TANITIMINDA BÜYÜK ROL ÜSTLENECEK”

Vizyona yeni giren ‘Antep Fıstığı’ filminin Gaziantep’in tanıtımında büyük rol üstleneceğinin altını çizen Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, filme destek ve sahip çıkmamız lazım dedi.

Başkan Kılıç, “Sosyal Belediyeciliğin yanı sıra eğitim ve kültür faaliyetlerine de önem veriyoruz. Bu kapsamda Oğuzeli’nde eğitim hayatını sürdüren öğrencilerimize fayda sağlamaya çalışıyoruz. Oğuzeli Belediyesi olarak eğitime katkı sunmak için çeşitli projeleri hayata geçiriyoruz. Buradaki amacımız öğrencilerimize keyifli ve farklı bir gün yaşatmak. Vizyona yeni giren ‘Antep Fıstığı’ filmi Gaziantep’in tanımında büyük bir rol üstlenmiş çokta güzel bir iş çıkartmışlar. Bizimde yapmamız gereken bu filme sahip çıkmak. Ortada büyük bir emek var. Bu güzel yapıtın ortaya çıkmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Sinema çıkışı çok mutlu oldukları gözlenen öğrenciler, kendilerine sinema keyfi yaşatan Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç’a teşekkür ettiler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.