Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Parçalı Bulutlu

O Gün ’03 Kasım 2019’

10.01.2018
A+
A-

ABD’li Yahudi İşadamı David Rockefeller, Son Yüzyılın En Büyük İtirafını Yapar ve Der ki ;

“Türkiye’ye Menderes Zamanında Marshall Yardımı İle El Attık”.

Yani Anlayacağınız CIA Ajanları Devlet Kadrolarına AKP İktidarı ile Girmedi 70 Yıldır Ülkemizde Ancak En Hızlı Kadrolarını AKP İktidarında Yaptı.

Yakın Tarihimize Baktığımızda İse;

Mayıs2010 Tarihinde CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’a Karşı Kaset Operasyonu Düzenlenmiş ve CHP Önce Genel Başkan ve Genel Merkez Yöneticileri Sonrasında İse Politikalarında Ciddi Değişiklikler Yapmak Zorunda Kalmıştı.

Şubat 2010 Tarihinde Fethullah Gülen’in Dr. Devlet Bahçeli’ye Türkçe Olimpiyatlarına Davet Etmek İçin Gönderdiği ULAK’a Devlet Bey “Böyle Giderseniz Bir Gün Ülkücülerle Karşı Karşıya Geleceksiniz. O Günden Korkun” Sözünü Söylemiştir. Bu Sözden Sonra İse MHP’de Taşların Yerinden Oynaması İçin Siyasi Operasyon Başlamıştır.

Nisan 2011 Tarihinde Seçime 45 Gün Kala MHP’nin Üst Düzey 10 Genel Başkan Yardımcısına Kaset Operasyonu Düzenlenmiş ve Her Videonun Sonunda “Tepeden Tırnağa İstifa Edin” Çağrısı Verilmiştir.

MHP’yi Baraj Altında Bırakmak İsteyen Bu Yapıya Karşı MHP İlk Seçimlerde %12.98 Oy İle Seçim Barajını Yıkarak TBMM’ye Girmiştir.

17 Aralık 2013 Türkiye Cumhuriyeti Üzerinde Gücünü Muhafaza Etmek İsteyen Dış Mihraklar Tüm Jokerleri İle İktidar Partisinin Üzerine Gelmiş Cemaat Referansı İle Devletin Sinir Uçlarına Yerleştirdikleri Şakirtler Sayesinde Algı ve Fiziki Müdehaleler İle İktidara Son Vermek İstemişlerdir.

07 Haziran 2015 Seçimlerinde İse MHP %16,29 Oy Alarak TBMM’de Hükümetin Belirleyicisi Olmuştur. CHP+MHP+(HDP Destekli) Hükümeti Reddeden ve Başbakan Davutoğlu’na Çözüm Sürecinin Tasfiye Edilmesi Gibi MHP’nin Kırmızı Çizgilerinin Olduğu 4 Madde Şartı Koşulmuş ve AKP Yönetimi Tarafından Kabul Görmemiş Kasım 2015 Tarihinde Seçimlerin Tekrarlanmasına Karar Verilmiştir.

Kasım 2015 Seçimlerinde İse Onurlu ve Şerefli (!) Medya ve Kriptolar MHP’nin İktidara HAYIR Dediğini Dillendirmiş ve Algı Yönetimi İle Yürüttükleri Seçim Sürecinde MHP %11,90 Oy Almıştır. 7 Haziran’da 80 Olan Milletvekili Sayısı 1 Kasımda 40’a Düşmüştür.

1 Kasım Seçimlerindeki Sonucu Gören Kriptolar ve İktidar olmak İsteyen Bazı Çevreler MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin Kalp Kapakçığı Ameliyatı Olduğu Günlerde (Ocak 2016) Devlet Bey’in Hastaneden Sağ Çıkamayacağını Söyleyerek Olağanüstü Kurultay Talebinde Bulunmuş Değişim Rüzgarını Kasırgaya Çevirerek MHP’de Değişim Operasyonu Yapmıştır.

14 Ocak 2016 Tarihinde Hastaneye Yatan Dr. Devlet Bahçeli 6 Gün Sonra Taburcu Olmuş ve Ankara’daki Bir Otel’de Doktor Gözetiminde Parti Çalışmalarına 18 Gün Boyunca Devam Etmiştir.

MHP’de yangından mal kaçırır gibi olağanüstü Kongre yapmak isteyenlere, Türk Milletinin kuşatılmamış Son Kalesini oldu bitti ile ele geçirmek isteyenlere ise yargı usulsüz olduğu gerekçesi ile uygun bulmamıştır.

17/25 Aralıktan Sonra FETÖ Kadrolarının Sürekli Zarar Görmesi ve MHP’deki Operasyonların Başarısız Olması Sebebi İle 15Temmuz2016 Günü FETÖ’nün Askeri Kanadı Bir Darbe Kalkışmasına Çalışmış ve Başta AKP ve MHP Liderlerinin, Devamında İse Yüksek Rütbeli Askerlerin Darbeye karşı Olduklarının Açıklaması İle Türk Milleti Sokaklara İnmiş ve Askeri Kalkışmaya Müsaade Etmemiştir.

07 Ağustos 2016 Tarihinde Siyasi Parti Liderlerinin Çağrısı İle Milyonlar Yenikapı Miting Alanında Toplanmış ve Türk Milletinin Bir ve Beraber Olduğunu Tüm Dünya’ya Haykırmıştır.

Yenikapı Mitinginde ise Siyasi Liderler Tarafından Türkiye Cumhuriyeti’ne Sirayet Etmiş Her Türlü Terör Örgütlerinin Devlet Kadrolarından Temizleneceği Sözü Verilmiştir.

03 Kasım 2016 Tarihinde Devlet Bahçeli İle Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Yaptığı Görüşme Sonrasında İse Terör Örgütüne Destek Veren Bir Çok HDP’li Milletvekili Tutaklanmış, Terör Örgütlerine Finans Sağlayan HDP’li Belediyelere Kayyum Atanmıştır.

07 Haziran 2015 Seçimleri Sonunda Ülkücüleri HDP İle Koalisyona İkna Edemeyenler İse MHP’nin Oylarına Gözü Dikmiş ve Yeni Bir Siyasi Parti Kurmuştur. Geçtiğimiz Günlerde Adına HAYIR BLOĞU Dedikleri Bir Toplantı Yapmış ve Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Ortak Adayı Destekleyeceklerini Belirtmişlerdir.

50 Yıldır Türk Siyasetini İzleyen MHP Lideri İle HAYIR BLOĞU’na Karşı MHP’nin Aday Çıkartmayacağını ve Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ı Destekleyeceğini Söylemiştir.

BBP, AKP ve MHP’nin Adayı Olarak Recep Tayyip Erdoğan ise En Kötü %51 İle Cumhurbaşkanı Seçildiği Takdirde MHP’nin 100 Civarında Milletvekili Olacağını Düşünüyorum. MHP İktidarı Değil Fikren Muktedir Olmayı Seçmiştir.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin 2010 Yılındaki FETÖ’nün ULAK’ına Söylediği “Böyle Giderseniz Bir Gün Ülkücülerle Karşı Karşıya Geleceksiniz. O Günden Korkun” Dediğini “O Gün” 03 Kasım 2019’dur.

Şimdi Bu Yazıyı Neden Yazdım ?

10 Tane Genel Başkan Yardımcısının İstifası Bu Partiye Zarar Verememiş Zurnanın Son Deliği Gitse Ne olur Gitmese Ne olur ?

MHP’de Varlığını Hissetmediklerimizin Yokluklarını da Hissetmeyiz.

Kimse Kerameti Kendinde Aramasın, Keramet Üç Hilal’de..!

MHP Türk Milletinin Kuşatılmamış Son Kalesidir.

Dünya Var Oldukça Türk Milleti Var Olacaktır.

Türk Milleti Var Oldukça da Üzerimizde Bu Gibi Oyunlar Sürekli Oynanacaktır.

MHP Var Oldukça da Bu Oyunlar Sürekli Bozulacaktır.

Ertan YILMAZ
MHP Kocaeli AR-GE’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.