Nevşehir Ülkü Ocakları’ndan Ünlüer’e ziyaret

Nevşehir Ülkü Ocakları’ndan Ünlüer’e ziyaret
01.02.2018
A+
A-

Nevşehir Ülkü Ocakları İl Başkanı Ali Türker ve beraberinde ki heyet, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer’i makamında ziyaret etti.

Ülkü Ocakları heyetini kapıda nazik bir şekilde karşılayan Mustafa Ünlüer, ocak faaliyetleri hakkında da bilgiler aldı.

Ülkü Ocakları Başkanlığı görevine geldiğinde yönetimde değişikliğine gidildiğini ve güçlü bir kadro ile bu kutlu davayı yöneteceklerini ifade eden Başkan Ali Türker, “Bizimde işimiz gençlik ile ilgili olduğu için sizleri ziyaret etme gereği duyduk. İstişare içerisinde çalışarak gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırarak sağlıklı bir nesil için spor yapmalarını hedefliyoruz. Nevşehir Ülkü Ocakları olarak üyelerimize yönelik her branşta faaliyetler yapmaya çalışıyoruz. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak sizlerden de tesislerin kullanımında olsun, sportif faaliyetlerde olsun destek bekliyoruz.” dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer ise ziyaretten dolayı teşekkür ederek, spor yapmak isteyen herkese kapılarının 7 gün 24 saat açık olduğunu belirtti.

Ziyaretin ardından Mustafa Ünlüer , heyete Türk bayraklı rozet hediye etti.

Ülkü Ocakları, gençleri spora yönlendiriyor

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı tarafından “Hanifi Bender Eğitim Kampı” başlatılarak gençler spora yönlendiriliyor.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un talimatları doğrultusunda Nevşehir Ülkü Ocakları harekete geçti. Hanifi Bender Eğitim Kampını başlatan Ocak Başkanı Ali Türker, gençleri spor yaptığı sırada ziyaret ederek başarılar diledi.

Sporun insan sağlığı açısından önemine değinen Başkan Ali Türker, “Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı olarak Ortaöğretim Teşkilatına yönelik düzenlediğimiz Hanifi Bender Eğitim Kampı başlamıştır. Kampın ilk iki gününde gençlerimiz, Genel Başkanımız Sayın Olcay KILAVUZ Beyefendinin talimatına kulak vererek yoğun spor programları uyguladılar. Kampın ilerleyen günlerinde genç bozkurtlar; dini sohbetler, tarihi seminerler, ilkyardım eğitimi, bilgisayar ve sporun çeşitli dallarında da eğitim alacaklar. Ülkücü Şehidimizin adını verdiğimiz bu çalışmamızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Nevşehir’de tüm gençleri bu kamplara davet eden Ali Türker, gençlere başarılar dilemeyi de ihmal etmedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.