Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Az Bulutlu

“ NERDEN ÇIKTI BU BAHÇELİ “ DİYEN AHMAKLARA İTHAFEN

23.07.2019
A+
A-

İdraklerin ötesinde, bilinenlerin ötesinde, bilinmeyenlerin inşa edildiği koskoca diyarda ; Üç günlük kuru cihangirlik kavgası ile meşgul olanların zihin fukaralığı ile ya da eline aldığı kalemle serseri bir patlayıcı misali sağda SOL da  patlayan yersizler Elbette DOKTOR DEVLET BAHÇELİ Beyefendiyi idrak edemezler.

Fitne Çağ’ın kalemşörlerinden ‘Çok Bilmiş’ bir beyefendi DEVLET beyimiz ile alakalı bir yazı kaleme almış. Beyimizi idrak edemeyenler ve Beyimizin ve bizlerin iman ettiği Türk İslam Ülküsüne ihanet edenler; bugün hayasız bir vaziyette saldırmaktalar. 15 temmuz sürecinden bu vakte kadar insanların zihinlerinde Sol Tabuları sebebiyle; yapılmış olan bu setler DEVLET bey ile alakalı her daim farklı seslerin çıkmasına sebep oluyor.

DEVLET duruşunu sergileyen Beyimizin bu hal ve hareketleri elbette Kandil sıçanları tarafından hoş karşılanmadı. Tüm BEY tutumları ardı ardına geldi. Sonuna kadar DEVLET ve HÜKÜMETİ destekleyen ve cuntacılara meydan okuyan BEY elbette kararmış yüreklerin KİNİNE yeniden sebep oldu. İstemiyordu Türkiye girdiği bu çıkmaz içerisinden tutup çıkarılma faaliyeti yapılsın. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve Cumhur İttifakı birlikteliği dillendirdiği an itibariyle APOCU ve FETOCU unsurlar bir SANCI içerisinde oldu. Ağrı kesici ararlar iken ANESTEZİ ihtiyacı görmeyen LİDER derhal bu tümörlü  uzuvların kesilip atılmasını sağladı. Öyle ılımlı, morfin ile, üstten geçişli, diyalogcu bir anlayışı kabul etmeyen LİDER toplumun yeniden gözlerini açmasına sebep oldu. “DEVLETİ sokağa mağdur ettirmem” diyerek haykıran BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ emaneti olan LİDER aynı tavır ile Gezi kırıntılarına, Mezopotamya artıklarına, Sosyalist budalalara, Post bıyıklı hainlere, badem bıyıklı darbecilere karşı Kadife eldiven içindeki DEMİR YUMRUK tadını ve gücünü göstermiştir.

DEVLET yumruğuna karşı pervasız bir eylem halinde olan Şer ittifaklar KOLTUK korkusu ile tanımladılar. Oysa ebet müddet DEVLET ülkümüz bize ışık tutan ulu yoldur. Varlığımızı armağan ettiğimiz TÜRK Varlığı olmadığı sürece neyin siyasetini yapacağız diyen DEVLET Bey koltuklardan bahsedenlere karşı ; koltukları ters çevirerek gerekli dersi vermiştir.  Cumhur İttifakı kesinlikle bozulmayacak diyerek yeniden HDP, İP, CHP kadrolarının kalp spazmı geçirmelerine sebep olan DEVLET Beyimiz elbette bu tür yazıların konusu olacak. AKP ve MHP olmasın da kim olursa olsun diyen İPİ Kandil de olan şahıslar BEYİ anlayacak hal ve şuurda değillerdir.

Bu destek ve birlikteliğin bir koz yarışı olduğunu beyan eden Fitne Çağ mamulleri “Devlet Töresi” kavramını bilmedikleri için koz yarışına girildiğini beyan etmektedirler. Bilinmelidir ki tek düşünce Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ve Yüce Türk Milletinin bölünmez bütünlüğü ilkesidir. Bölücü faaliyetlere karşı Milli Devlet Güçlü İktidar prensibi esastır. Çıyanlar ve Leş kargaları tarafından etrafı sarılan kutlu vatan da DEVLET sizin gibi etekler ardına saklanmadı! 15 Temmuz gecesi Genel Merkeze iştirak ederek bütün lambaları yakarak; Buradayız! Diyerek Milliyetçi Hareket Partisinin kıymetli yöneticilerine gidin Meclisi koruyun şeklinde talimat veren DOKTOR DEVLET BEYDİR.  Birileri meydanlara çıkmaya korkar iken DEVLET bütünlüğü Millet birliği için mücadele eden LİDER var olsun.

Kandil ve Okyanus ötesinin hain kriptolarına karşı amansız bir mücadele çağrısında bulunur iken DEVLET kimin hoşuna gidecek bu tavır? Elbette hiç birinin hoşuna gitmeyecek. Çünkü gemide delik var su basacak kim ne alırsa kardır düşüncesinden olanlar karşılarında DEVLET TOKADINI görünce hop diye oturdular. Nereye mi oturdular SOL merkezli kucaklarda oturdular. Nereye mi oturdular KANDİL merkezli kucaklara oturdular. Nereye mi oturdular “Meclis içerisinde kapının girişindesiniz sesinizi çıkarmayın” diyenlerin kucağına oturdular.

Öyle beylik laflar eder iken birileri ; Yapılan bunca operasyonlara verdiği destek ile Hükümeti Milli konularda hiçbir zaman yalnız bırakmayacağını alenen beyan etmiştir. Yanlışlarda karşınızdayız, Milli Konularda yanınızdayız diyen DEVLET elbette birilerinin rahatını kaçırmıştır.

Değişim kamplarından bahsedenler. Türkiye Cumhuriyeti Devleti partiler üstü bir siyaset anlayışının idraki ile yönetilmelidir. Buna DEVLET duruşu denilir. Biz sadece ve sadece Yüce Türk Milletinin sözcülüğünü ve muazzam mücadelesini savunuruz. Bizim duruşumuz Devlet ve Millet duruşudur Şer İttifak gibi okyanus ötesinden, Kandil den gelen talimatlar ve oylar ile ayakta durmadığımız için bizlere sözcü diyenler ; EVET BİZ TÜRK MİLLETİNİN SÖZCÜLERİYİZ diyoruz PEKİ YA ONLAR?

Biz Milliyetçi Ülkücü hareketiz beyler! Bizim gayemiz İlay-ı Kelimatullah davasıdır. Türk İslam Ülküsüne iman etmiş DOKUZ IŞIKÇI neferleriz. Başbuğumuzun izinde, LİDERİMİZİN emrinde Genel Başkanımızın talimatlarınca Yüce Türk Milletine hizmet eder Varlığımızı Türk varlığına armağan ederiz. Ne siyaset dansözlüğü, ne de siyasi koz peşinde koşmak nedir bilmeyiz. Bu sebeple İP kalemşörleri Milliyetçi Ülkücü Hareketi ve LİDERİMİZİ asla anlayamayacaktır.

 

ERTUĞRUL SUBAŞI

23.07.2019

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.