Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 27°C
Gök Gürültülü

Ne Mutlu Ülkücü Harekete Ne Mutlu Türküm Diyene!

17.06.2017
A+
A-

Türkiye’de bugün çok ilginç gelişmeler olmakta, adalet açısından siyasi yürüyüşler ana muhalefet tarafından yapılmaktadır. Bunda ana muhalefet önemli yer tutmaktadır, hatta tam manasıyla temel konuyu ilgilendirmektedir. Ve düşüncesizce hareket etmektedir. Ana muhalefetin yaptığı bu eylemlerle Türkiye yanlışlıklara doğru adım atmakta ve hiç ummadığı bir işin içine itilmiş bulunmaktadır.

Türkiye haksız bir girişimler içinde bulunmuş, layık olmadığı işler içine hiç de layık olmadığı kişiler tarafından gösterilmiştir. Bu inançsızlık, Türkiye’yi hiçbir zaman hak etmediği bir yalanın, din tuzağı içine düşürmüştür. Yüce dinimize çamur atmaktan çekinmeyen odaklar maşaları vasıtasıyla yeni bir senaryoyu uygulamaya koymuşlardır.

Bütün yaşamları dini bir atmosfer içinde geçen, sevdiklerini Allah için seven ve hayatlarında en olunması gereken noktaya, olmazsa olmaz noktaya, her şeyin başına Allah’ı koyup, onun emirleri neticesinde hareket eden Ülkücü Hareket, yepyeni oyunların içine itilmek istenmekte ve haksız yere zulüm görmesi için dini sıfatları alan bazı mahluklar tarafından suçlanmakta, dinsiz diye yargılanmaktadırlar.

Allah diyen herkes şunu çok iyi bilmelidir ki, hiçbir kimse sadece Allah’ın kulu olan Büyük Ülkü Erlerini dinsiz diye gösteremez, bu adaletsizlikle suçlayamaz, onların Allah yolunda, Allah’ın askeri olduklarını asla ve inkar edemezler.

Bunu yapanın Büyük Ülkü Erlerini suçlayanlar asla İslam Dininin Müftüsü konumunda bir kişi olamaz ve böyle bir yanlışın içinde bulunmamalıdır. Ülkücülere dinsiz demek hiçbir kimsenin ne hakkıdır, ne de haddidir. Bilinmeli ki her Ülkücü sadece ve sadece Allah’ın kulu ve onun koyduğu kuralları tanıyanlardır. Bunu herkes böyle bilmeli, İslam gerçeğini tanımalı, Ülkücüleri Allah’ın askerleri olarak görmeli, yapılan her haksızlığın karşısında oluşan İslam’a inanan ve İslam dinini yaşayan Allah’ın askerleri olarak görmelidir.

Bu adaletsizlik ortamında, sahte adalet yürüyüşleri yaparak, Ülkücüleri adaletsiz görmek dünya tarihinin en büyük hakareti sayılmalıdır. Ülkücü asla Allah’ından ayrı düşünülmemeli ve yalan tuzakların içine itilip dinsizmiş gibi gösterilmeye çalışılmamalı, hak ettiği değerler içinde değerlendirilmeli ve Allah’ın kulları olarak görülmelidir.

Ülkücü insanlık tarihi için önemli bir çizgi, İslam’ın yaşam düzeyi, iç sesi olmuştur. İslam’ın karşısında yer almış olan tüm kabilelerin, her daim karşısında yer almış, hak ve haktan yana olanlarla beraber hareket etmeyi haktan yana saymıştır.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde olmayı hiçbir zaman aklının ucundan dahi geçirmemiş olan Ülkücü Hareket her daim İslam’ın emirlerine uymuş ve öyle hareket etmeye çalışmıştır. Ülkücü Hareketi bu minvalden çıkarmaya hiçbir gücün etkisi olmaz, ister inansınlar isterse inanmasınlar Ülkücü Hareket İslam’ın hizmetindedir. Bu gerçeği hiç kimsenin unutmaması gerçekle ilgisini bilmelidir.

Biz biliyoruz ki hayatımızın her noktasında aldığımız Allah yardımının gerçekle ilgisi budur! Türk İslam’ın emrinde, çalışan ve çarpışan ve asla yenilmeyecek olan kudreti olarak, daima Hakkın yanında yer alan Hakkın sesi, soluğu olmaya devam edecektir.

Ne mutlu Ülkücü Harekete ne mutlu Türküm diyene!

Sağlıcakla kalın!

Fikri ATILBAZ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.