Namık Öz: Fransız mallarını boykot etmeliyiz

Namık Öz: Fransız mallarını boykot etmeliyiz
27.10.2020
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova İl Başkanı Namık Öz, Fransızların Ermenilere verdiği destek ve Hz. Muhammed hakkında söylemlerine karşı, Fransız mallarına boykot uygulanması çağrısında bulundu.

MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un söylemlerinden Türk Milletinin hedef alındığını belirterek, “Bugünkü Fransa’yı bu yapılanlardan dolayı çokta eleştirmiyor ve yadırgamıyoruz. Çünkü biz Büyük Türk Milleti olarak sözünü ettiğimiz bu Fransızların atalarını, kurtuluş savaşı zamanında, Maraş’ta kahramanca, Urfa’da şanlıca ve Antep’te gazice hatırlıyoruz. Biz onları asala ermeni terör örgütünü desteklerken biliyoruz, biz onları PKK’nın kuruluşunda ve devamında verdikleri desteklerle tanıyoruz. Biz onları bugün Türkiye’de özerklik, açılım ve Kürdistan diye bağıranlara verdikleri desteklerle biliyor ve tanıyoruz. Tarihini tanımadan ülkeyi yönetenlerin düştüğü tuzak ve acizane durum tüm çıplaklığı ile Büyük Türk Milletinin gözleri önündedir.” dedi.

“Bu boykot milli davamız olmuştur” diyen Başkan Namık Öz,”Biz Büyük Türk Milleti olarak Fransız mallarına ülke genelinde boykot uygulamalı, bunların mallarını alış veriş sepetimizden çıkartmalıyız. Çünkü Türkiye her konuda dışa bağımlılığı devam ettiği sürece iyi bir pazardır. Bu yasa vicdanımızda ne kadar kabul görmese de, dünya düşünce ve fikir özgürlüğü adına kayıt altına alınması gereken kara bir leke olarak yerini almıştır. Bu durum sözde demokrat ülkelerin ne kadar demokrasiye sahip olduklarını ortaya koymaktadır. Türk Milleti olarak Fransız mallarını boykot etmeliyiz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.