Mustafa Cengiz ‘in sözleri sonrası futbolculardan ilk tepki!

Mustafa Cengiz ‘in sözleri sonrası futbolculardan ilk tepki!
14.04.2021
A+
A-

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ‘in kulüp televizyonunda yaptığı açıklamalara futbolculardan ilk tepki geldi.

Galatasaray’da taşlar adeta yerinden oynadı. Başkan Mustafa Cengiz’in MHK ve TFF’ye yönelik açıklamaları dışında futbolcuları da sert şekilde eleştirmesi bomba etkisi yarattı. Aspor’dan Emre Kaplan’ın verdiği bilgiye göre; oyuncular Başkan Mustafa Cengiz’in açıklamalarının ardından futbolcular bir toplantı gerçekleştirdi. Oyuncuların gerçekleştirdiği toplantıda antrenmana çıkmama konusu da gündeme geldi ama uygulamaya konmadı.

Oyuncular akşam idmanına katıldı. Futbolcular, antrenman öncesinde teknik direktör Fatih Terim ve teknik heyet ile bir araya gelerek, Başkan Cengiz’in açıklamalarından duydukları rahatsızlıkları dile getirdi.

“HAYSİYET VE ŞEREFLERİNİ HATIRLAMALARI GEREKİYOR”

GS TV’de yayınlanan Gündem Özel programında açıklamalarda bulunan Başkan Cengiz, futbolcuları eleştirirken sert ifadeler kullanmıştı.

Futbolcuların ölümüne mücadele etmesi gerektiğini söyleyen Cengiz, “Galatasaray’ın ayağa kalkması gerekiyor. Özellikle futbolcuların haysiyet ve şereflerini hatırlamaları gerekiyor. Ölümüne mücadele etmeleri gerekiyor. Türkiye’nin en büyük takımında oynuyorsunuz. Ben orada çıldırıyorum, futbolcular nerede o zaman? Futbolcularımız bunu neden yapmıyor? Adamın ipinde değil” şeklinde konuşmuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.