Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Az Bulutlu

“Mümin Kardeşlerim” İslam’a İhanetleri Görün Artık !

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
14.05.2014
A+
A-

Yıldıray Çiçek

Reza Zarrab’ın “Hayırsever” işadamı olduğu Türkiye’de yakında (AB)(D)ullah Öcalan’a da din alimi derlerse şaşırmayın… Recep Tayyip Erdoğan’ın yönettiği Türkiye’de bu mümkündür ve kimseyi de şaşırtmayacaktır. Bunun hazırlıklarına iki yıl önce başladılar. Hatırlarsanız Bülent Arınç , (AB)(D)ullah Öcalan’ın okul yıllarını anlatırken onun namaz kılan ,oruç tutan,dinli, imanlı biri olduğunu anlatmıştı. İslam düşmanı , ateist bir caniyi durduk yere bu şekilde anlatmasının asıl gayesi , kendilerinin usta olduğu din maskesi kullanma yoluyla AKP/PKK ilişkisini masumlaştırmaya ve PKK açılımına duyulan tepkiyi azaltmak için Apo’nun dindarlığını dillerine dolamaya çalışmaktadırlar. Elbette yıllardır İslam dinini şahsi ve siyasi çıkarları için istismar edenler, din maskesinin toplumu nasıl kandırdığını çok iyi bilenler , İslam düşmanı Apo’yu bile bu ambalaja sarıp pazarlamaktadır.

Kitaplarında ve konuşmalarında “Ayet ve sünnetleri materyalist analiz çerçevesinde değiştirmek gerekir”

“Camilerde tiyatro oynanmalı! Namaz bir tiyatrodur!”

“Günümüzün Allah’ı bilimdir.”

“İslam inancı bir hastalık!”

“İslam dini Kürt’leri ezdi!”

“Muhammed’in kişiliği çelişkili!”

“Kürtler İslamlaştıkça Kürtlüklerini unutuyorlar!”

“Cennet ve cehennem fantezidir!”

“İslam, Kürtlüğe ihanet ediyor!”

“İslamiyet bir Türk şovenizmidir!” diyen bir caniyi utanmasalar İmralı’dan çıkarıp “Diyanet İşleri Başkanı” yapacaklar…Nasıl olsa mevcut ‘Diyanet İşleri Başkanı’da AKP’nin İslam’a verdiği zararlar ve ihanetler karşısında susuyor , Apo’da aynı misyonu sürdürebilir.

Milyonların huzurunda, televizyon ekranlarından “Apo hidayete ermiş olabilir” diyen Recep Tayyip Erdoğan’ın zihniyetinde böyle bir ödüllendirme normal görülmez mi?

İslam düşmanı Apo’ya önce Diyarbakır’da gerçekleşen sözde Nevruz programında, içine İslami mesajların yerleştirildiği mektubu okutularak başlatılan ve caniliğini, ateistliğini, İslam düşmanı kimliğini örtmeye yönelik imaj çalışması, tam hız devam ediyor.

Türkiye’de artık İslam düşmanı Öcalan’ın çağrısıyla “Demokratik İslam Kongresi” yapılıyor. Ona bu aklı eminim ki , “Apo kardeşim ben senin için hidayete ermiş olabilir dedim, sende bunun için adım at” diyerek Recep Tayyip Erdoğan vermiştir.

İslam’la dalga geçen , yüce Allah’a ve peygambere hakaretler yağdıran , camiden çıkan yaşlı dedeleri kurşuna dizdiren alçak , şimdi “Mümin kardeşlerim” diye “Demokratik İslam Kongresi” isimli toplantıya mesaj gönderiyor. Allah’ım şu Türkiye manzarasında aklımızı, fikrimizi koru.

Recep Tayyip Erdoğan gibi birisi bu ülkede “İslamcı” sıfatı ile geziyorsa ,PKK açılımında onun yol ve dava arkadaşı olan Öcalan niçin “İslamcı” sıfatını almasın değil mi mümin kardeşlerim?!

İslam ülkelerinin milyonlarca Müslüman’ın öldürülmesi pahasına işgal edilmesinde ,Yahudi ve Hıristiyan projelere destek veren ,ABD askerlerine dua eden ,Yahudi Cesaret Ödüllü Başbakan Erdoğan İslamcı ise ,Öcalan’ın neyi eksiktir mümin kardeşlerim?!

Recep Tayyip Erdoğan ve (AB)(D)ullah Öcalan’ın ne olduğu belli de ,ya bunlara din alimi ve din adamı olarak destek verenlere ne demelidir? Bunların hiç mi Allah korkusu ,kuldan utanması yoktur?

“Her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldık” diyen Recep Tayyip Erdoğan ile milliyetçiliğe mikrop diyen (AB)(D)ullah Öcalan’ın İslam dinini istismar etmede birleşmesi AKP/PKK ortak yapımı olarak karşımızdadır.

İslam düşmanı PKK ile İslam’a ihanetleri ortada olan AKP’nin bu birlikteliğini Türk milleti artık görmelidir.Mümin olmayı güçlendiren , İslam’a yapılan bu tür ihanetleri görmekten geçer…

YILDIRAY ÇİÇEK

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.