Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Az Bulutlu

Mossad Akp’nin Ruhunda Gizlidir

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
04.02.2015
A+
A-

Cumhurbaşkanı görünümlü Recep Tayyip Erdoğan TÜMSİAD Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada “Hâlâ bu yapının MOSSAD ile işbirliğini göremiyorlarsa yazıklar olsun, çünkü her şey çok açık ve net ortada.” şeklinde bir açıklama yaptı. “Bu yapı” olarak kastettiği cemaat oluyor. Cemaat MOSSAD’la işbirliğinde mi değil mi buna elbette cevap verecek olan cemaat mensuplarıdır. Bu iddiasını da belgeleriyle ispatlayacakta Recep Tayyip Erdoğan’dır.
Burada değinmek istediğim konu Recep Tayyip Erdoğan’ın kendini sütten çıkmış ak kaşık gibi gösterme gayretidir. Cemaat MOSSAD ile işbirliği içindeyse ,”Cemaat ne istedi de vermedik” diyen Recep Tayyip Erdoğan MOSSAD’ın koruyucusu, kollayıcısı olmuyor mu?
Bu konuya ‘cuk’ diye oturacak bir söz var da biz yine de o sözü kullanıp Cumhurbaşkanlığı makamına saygısızlık etmiş olmayalım.
Bir başkası cemaati MOSSAD ile işbirliği ile suçlasın da, bu dünyada cemaati MOSSAD ile işbirliği içinde olmakla suçlayacak en son kişi Recep Tayyip Erdoğan’dır.
Çok açık ve net söylüyorum, bu dünyada İsrail’in bir numaralı adamı Recep Tayyip Erdoğan’dan başkası değildir.
Yahudi Cesaret Ödüllü olan, ABD ve İsrail’in Büyük Ortadoğu Projesi’nde Eş Başkanlık yapan, Türk/İslam düşmanı olan Siyonizm’inkurucusu olan Theodor Herzl’in anıt mezarında saygıyla çelenk bırakan, “Kasap” lakaplı Müslüman katili Ariel Şaron’u hastaneye düştüğünde ilk arayan ve dönemin İsrail Cumhurbaşkanı Moşe Katsav’ın bile bu durumu o günlerde Hürriyet gazetesine “Başbakan Tayyip Erdoğan’ın geçmiş olsun telefonu Şaron’u derinden etkiledi”, “Erdoğan’ın telefonundan söz ederken gözleri parladı” şeklinde değerlendirmesine sebep olan, Suriye-Türkiye sınırında bulunan mayınlı arazilerin 49 yıllığına İsrail’e verilmesi için muhalefetle kavga eden, İsrail’in güvenliğini sağlamak için Malatya/Kürecik’e “Füze Kalkanı” yerleştiren, çocukları İsrail ile gemicik ticareti yapan, İsrail ile her türlü askeri, ekonomik işbirliğini sürdüren Recep Tayyip Erdoğan bir başkasını MOSSAD işbirliği ile suçluyorsa burada akılların durduğu, sözün bittiği nokta başlıyor demektir.
Kendisinin ABD ve İsrail’in projelerinde görev aldığını tüm dünya bilirken, MOSSAD gündemi yaratarak komik duruma düştüğünü fark edemeyecek kadar mı bu dünyadan kopuktur?
Gerçi Recep Tayyip Erdoğan’ın propaganda tarzı budur. Kendi haline bakmadan bir başkasını suçlayarak gündem oluşturmak… Elindeki medya gücüyle bu manada başarılı olduğu ve toplumu aldattığı çok günler olmuştur.
MOSSAD’a bile gerek kalmayacak şekilde İsrail’e istihbarat sağlayan, İsrail’in güvenliğini sağlayan sanki AKP değilmiş gibi, paralel masallarla kendi gerçek yüzüne maske takmaya çalışan Recep Tayyip Erdoğan, AKP’nin memuru gibi çalışan Hakan Fidan’ın geçtiğimiz yıllarda MOSSAD şefi Tamir Pardo ile Kahire ve Türkiye’de hangi konularda görüşmeler yapmıştır? Niye buna cevap veremiyorsun?
MHP Kocaeli milletvekili Lütfi Türkkan, dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’a cevaplaması istemiyle TBMM Başkanlığı’na verdiği bir soru önergesinde Bir istihbarat sitesi: “Mossad ve MİT iletişim kanallarını yeniden açtı” başlığıyla duyurduğu haberde; İsrail istihbarat örgütü Mossad ile Türkiye Milli İstihbarat Teşkilatı şeflerinin, Gazze’de ateşkes için Mısır’da yürütülen görüşmeler sırasında, iletişim kanallarını yeniden açtığı kaydedildi. Gizli diplomasi ve istihbarat dünyası ile ilgili haberler veren Paris merkezli ‘Intelligence Online’, MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın Kahire’de Mossad şefi Tamir Pardo ile görüştüğünü aktardı.
Bu nedenle;
1- Gizli diplomasi ve istihbarat dünyası ile ilgili istihbarat sitesi haberlerinde yer alan,” MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın Kahire’de Mossad şefi Tamir Pardo ile görüştü” iddiası doğru mudur?
Bu iddialar doğru ise; MİT Müsteşarı Hakan Fidan’a görüşmesi için talimatınız oldu mu? Bu görüşme bilginiz dâhilinde oldu ise; bu buluşmanın ülkemizin çıkarları açısından haklı gerekçeleri nelerdir?
2- Dokuz masum vatandaşımızın yaşamını yitirdiği Mavi Marmara olayı ve İsrail’in Gazze’de yine ‘uydurma gerekçelerle’ katliam yaptığı, saldırıların, İsrail’in bugüne kadar Filistin’e yönelik vahşi saldırılardan biri olduğu ve de “Türkiye Cumhuriyeti hükümeti olarak Gazzeli kardeşlerimizin ve onların haklı davasının yanındayız.” söylemlerinizle Mossad ve MİT yakınlaşması çelişmiyor mu? Bu konularda kamuoyunu bilgilendirir misiniz?” sorularını yöneltmiş ama Recep Tayyip Erdoğan bu soruları cevapsız bırakmıştı.
Bugün bir başkasını MOSSAD ile işbirliği yapmakla suçlayan Recep Tayyip Erdoğan bu sicilini nasıl unutturacaktır?
Türkiye’nin istihbarat ve güvenliğinden ziyade, Erdoğan ailesinin güvenliğini, AKP’nin varlığını ve geleceğini korumaya çalışan MİT Müsteşarının bu MOSSAD görüşmesine cevap veremeyen Recep Tayyip Erdoğan bu masallarıyla nereye kadar ömür tüketecektir?
Recep Tayyip Erdoğan ve AKP varken, İsrail’in istihbarat ve güvenliği için MOSSAD’a inanın gerek yoktur. Gönüllü bunlar varken, İsrail’in MOSSAD elemanları için masraf etmesi anlamsızdır.
12 yıl cemaatle canciğer kuzu sarması olan Recep Tayyip Erdoğan demek ki, MOSSAD’a 12 yıl cemaatle birlikte destek sağlamış… Bu mantıktan o sonuç çıkıyor.
Bu arada “MOSSAD beni öldürecek” diyen komedi dükkanı Melih Gökçek’e de değinmeden geçmeyelim. Merak etme Melih Gökçek ,”Yahudi Cesaret Ödüllü” ustan seni MOSSAD’a yem etmez. Çünkü MOSSAD, AKP’nin ruhunda gizlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.