DOLAR 5,7845
EURO 6,3850
ALTIN 271,5
BIST 108.869
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 11°C
Hafif Yağmur

Milliyetçi Ülkücü Hareket Sadece Allah’a Secde Eder

25.01.2013
53
A+
A-

Fikri Atılbaz

Yerel seçim tarihine kalan gün sayısı günden güne azalmakta… Milliyetçi Hareket Partisinin Lideri Devlet Bahçeli bugün Söğüt’ten seçim startını veriyor, hayırlısı olsun. Türkiye ilk defa bu kadar homojen bir ortamda yani iktidar partisinin, ana muhalefet partisinin, PKK’nın siyasal uzantısı BDP’nin çözüm birlikteliğinde buluştukları. Ve malum basının, medyanın, bazı Sivil Toplum Kuruluşlarının, basında köşeleri kapmış Marksist-Leninist kalıntısı Saroz destekli, BOP taktikalı yazarlar, etnik müzayedenin alıcıları ve satıcıları, dar kafalı, at gözlüklü ay-dıncıklar yancılığı eşliğinde bambaşka bir hava var.

Oluşturulan bu tabloda, İmralı Görüşmeleri denilen, utandıkları gerçeği saklamaları gerektiği için, Başbakanın yeni jargonuyla adayla görüşme telaffuzunun aslı olan katilbaşıyla müzakerelere destek vermeyen, böyle bir şeyi asla kabul etmeyen, muarızları gibi kıvırmayan, dimdik duruşunu ortaya koyan, omurgalı duruşundan asla taviz vermeyen, ne Amerika’ya, ne AB’ye, ne Rusya’ya ne de başka bir yöne doğru hiçbir şartta eğilmeyen Devlet Bahçeli Liderliğindeki Milliyetçi Hareket neyin çözümü olduğu belli olmayan süreci ve muhataplarını asla kabul etmemektedir ve bu ortaklığa dahil olmayacaktır.

Kürt sorunu diye ortaya atılan, sonra da çözüm naralarıyla boylarından büyük girişimlere kalkışanlar, bu pervasızlıklarının cevabını mutlaka alacaklardır. Barış diye dillendirilenin düşman taraflarının kim olduğunu belirtmeden; ancak devlet görüşüyor yalanını ortaya atarak Türkiye Cumhuriyeti Devletini katilbaşıyla muhatap kılanlar, masa başı oyunlarına girişenler, sizler unutmuş olsanız veya bilerek yapıyor olsanız da biz Mondros Ateşkes Anlaşmasını unutmadı ve Türk Milletine de asla unutturmayacağız.

Biz biliyoruz ki bu vatan topraklarında her dönemde Türk milletinin çıkarlarına aykırı hareket edenler olmuştur. Başkalarının hakları diyerek her türlü bölücü senaryonun yanında yer alanlar, Kurtuluş Savaşı sırasında yabancı devletlerin himayesine girme yarışına tutuşanlar, Türk milletinin haklarını, istiklalini, istikbalini, birliğini, bütünlüğünü çiğnemişlerdir. Kendi çıkarlarını memleketin üzerinde tutanlar kimi zaman bunu barış adına, insanlığın humması insancıllık adına, sahip oldukları zihniyetin ortaya koyduğu vatansızlık adına, eşitlik adına, proletarya, siyasi ümmetçilik adına ve benzeri birçok değer olarak ortaya koydukları değersizlik adına menfi çıkarlarını yürütmüşlerdir.

Bu tür tezgahlar her zaman kurulmuş, millet, vatan sevgisinden uzak, bayrağı bez parçası olarak gören insanlar bu tezgahlarda hep olmuşlardır ve olmaya da devam edeceklerdir.

Dün Osmanlıyı parçalamayı başaranlar, ne yazık ki içinden Türkiye Cumhuriyeti Devletinin doğmasına engel olamamış ve Türk milletini tarihten silmeyi, kendilerine köle etmeyi, müstemleke haline getirmeyi başaramamışlardır. Öncesinde de, Başbakan Erdoğan’ın kültür alışverişi olarak gördüğü, haçlı dünyasının Haçlı Seferleriyle kalkıştıkları yok etme, işgal etme girişimleri her seferinde onlar açısından hüsranla sonuçlanmıştır.

İstenilen, Avrupa’yla Asya arasında vatanlaştırdığımız bu Türk coğrafyasını Türk’ten arındırıp, tarihin her döneminde kendilerine karşı bir tehdit ve düşman olarak gördükleri Türk Devletini, İslam dinini diyalogca bir yaklaşımla Vatikanlaştırıp yok etmektir. Amerika, AB, Hıristiyanlık üçgeni içinde Yahudi istekler öncülüğünde kıstırılan Türk yeni oluşturulmaya çalışılan küresel sisteme BOP’çu bir yaklaşımla entegre edilmek istenmektedir.

Kirli üçgenin ve dünyanın ekip başı olarak görünen Amerika, karşısında yer alıp bir türlü başaramadıklarını BOP’la birlikte içlerine alarak başarma yolunu seçmiştir. Girdiği ülkelerde Müslüman kanı dökerek sırıtan ve dünyayı ben yönetiyorum diyen şeytan ve şeytanla aynı sofrada yemek yiyip, onunla birlikte hareket edenler, ruhunu ona satanlar, Amerikanistliğe soyunanlar bilin ki planlarınız ters tepecektir. El, etek öpmeye meyilli olanların okyanus ötesinde bu amaçla oturdukları ortaya çıkmıştır. Ne de olsa dünya barışının güvenci, sağlayanı Amerika’dır.

Biraz düşünmek ülkemizin bugün içinde bulunduğu durumdan kurtulmasına vesile olacaktır. Bu gerçeği bilenler Türk milletine düşünme payı bırakmamak için Türk milletini bir kuşatma altına almışlardır. Bu sarmal mutlaka kırılacaktır. Sözde çözümcüler, kendi deyimleriyle ada yanlıları yani gerçekte katilbaşını kutsayanlar, kutsallık atfedenler, barış azizi yapanlar biliniz ki Milliyetçi Ülkücü Hareketçiler, Allahın yarattığı en şerefli varlık olan insan ailesinin mensubu olduklarının bilincinde ve imanındadırlar. Kim kime ve neye secde ederse etsin, Milliyetçi Hareketçiler Allah’tan başka hiçbir şeyin, hiçbir kimsenin önünde secde etmezler. Ve son sesleriyle haykırırlar:

“Ülkümüz göklerde dalgalanan bir sancak

Allahın huzurunda eğiliriz biz ancak”

Sağlıcakla kalın!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.