MİLLİYETÇİ HAREKETE KAZANDIRILAN HER BELEDİYE ; YOLSUZLUĞA VE İHANETE İNEN ŞAMARDIR

17.11.2018
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi Vatanın kilidi ve teminatıdır.

Milliyetçi Ülkücü hareket üzerinden kirli oyunlar oynamaya çalışan gafiller ; ihanet ve gaflet içerisindedirler. Biz bu gücümüzü; İman ettiğimiz Hak davanın, yüce sahibi Allah’dan alıp, yoluna baş koyduğumuz Şanlı Peygamberimiz Hz.Muhammed ‘in(sav) ardında ; Hakkı Hak Batılı batıl bilenleriz. Anti Milliyetçi Hareket tutumunu olan zevatlar kesinlikle bu milletin karşısına “Devletin Bütünlüğü” “Adalet” “Hizmet” gibi kavramlarla çıkmasınlar. Muhakkak ki bu kavramlar sizin hayatınıza ve lügatınıza 1789 Fransız İhtilali ile girmiştir, sizin evveliyatınız ortadadır.Bu fikirler yüksek derecede sizde sahipsiz ve askıda kalmıştır. Oysa “Çiçi Han” dan bu yana bizim Asil kanlarımızda, kültürümüzde, ecdadımızda bu bizi biz yapan olgular vardır.

Türklüğün doğurmadığı hiç bir düşünce ve fikriyata tenezzül etmeyiz.Sırf Milliyetçi Ülkücü harekete muhalif hareket etmek için peyda olan İP kendisini PKK’ nın siyasi uzantısı olan HDPKK ‘nın ve iş birlikcisi CHP’nin kollarına bırakmıştır. İP Depremleri ve zahiyatları her geçen gün artmaktadır. Marksistler ile kol kola olarak bu düzeni yıkacaz diyenler Türkiye’nin bir kaç isimden ibaret olduğunu düşünen yoksunlardır. Girişmiş oldukları siyaset tamamen Milliyetçi Ülkücü Harekete ve Milli Ülküye karşı olarak yaptıkları vaziyetlerdir.

Bugün Milliyetçi Ülkücü hareket kendi göbek bağını kendi kesen, hiç bir yerden icazet almayan; Aziz Türk Milletinin bağrından kopup gelen bu milletin öz evlatlarıdır. Bilge Lider Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ gütmüş olduğu siyasetde ne birilerine yaranmak, ne de birilerinin sözcülüğünü yapmaya tenezzül etmeyen Tanrı Dağı heybetli Türkmen Beyidir. O Türkmen beyi ki maddi manevi her türlü varlığını Türkün varlığına armağan edendir. Fikri abdestsiz ,ruhu abdestsiz olanlar Asla Milliyetçi Ülkücü hareketi ve Türkmen beyimizi ağızlarına almasın.

Yerel seçimlerde “Şer İttifakı” kuranlarla bu millet refaha mı erecektir. Tek gayeleri şahıslara karşı muhalif şer odaklar oluşturanlar bu millete ne kazandırabilecekler.

Milliyetçi Harekete Cumhur ittifakından ötürü saldıranlar ; PKK ve PENSİLVANYA’nın sözcüleri ile kol kola gezmektedirler. Belediye seçimlerinde bölgesel fitne yapanlar ; Şu güçlüdür bu güçlüdür diyerek sözde MHP ye güç kaybetmektedir diyenler bu Vatanın BÖLÜCÜLERİDİR.

Kutuplaştırarak,bölerek, çalarak hareket edenler kendi aralarında ; HANGİSİNİN KUCAĞI GENİŞSE ORAYA OTURALIM siyasetini güttükleri aşikardır,alenen ortadır. Bugün Milliyetçi Hareket Partisine verilen her oy PKK ya sıkılan kurşun demektir. MHP ‘ye kazandırılan her belediye alçaklığa yolsuzluğa inen şamar demektir.MHP nin alacağı her belediye; Yerel iktidarın hakimiyeti demektir.Milliyetçi Ülkücü Hareket taşradan merkeze, ilçeden ile, Genel merkezimize kadar; inançlı,kararlı,ilkeli ve ülkü sahipleridirler. Gaye hizmettir, gaye insanlığın yaşatılmasıdır, gaye el altından ihaleler ve yolsuzlukların sürdürüldüğü alanlarda ki Haksız hakimiyeti sona erdirmektir. Burda söz Aziz Türk Milletinindir.

Gözlerini MHP ye dikerek ona göre adım atan siyasetin baykuşları unutmasınlar ki ; sizin güttüğünüz denge siyaseti dediğiniz o şer kirli siyaset başınıza çevrilecektir. MHP’nin attığı her adım sizin o hain hesaplarınızı alt üst edecektir. Bizim yürüyüşümüz kutlu bir yürüyüştür ! Adımlarımız kararlı ve istikrarlıdır. Milletimizin gücencesi olan Milliyetçi Ülkücü hareket ülkemizin Mihenk taşıdır.

Türk Ordusunun mukaddes cihatını işgal olarak gören bebek katili, Kürt Düşmanı, HAİN PKK’nın siyasi uzantısına ve onlarla kol kola giren Siyaset arsızlarına, Türk Milleti gereken dersi verecektir. Hiç şüphesiz MİLLİYETÇİ ÜLKÜCÜ hareketin; Devlet düşmanları üzerine olan tufanı ve kasırgasının önünde kimse duramayacaktır. Allah rızası için “Halka hizmet Hakka Hizmettir” Şiarı ile hareket eden, nefsi için değil !cebi için değil ! Ailesi için değil ! Şahsi işleri için değil !çelik para kasaları için değil

AZİZ TÜRK MİLLETİNİN REFAHI İÇİN MÜCADELE ETMEKTEDİR..!

EN BAŞTA ; ANADOLUNUN KAPISI , TÜRKLÜĞÜN TAPUSU OLAN AHLAT ; Milliyetçi Ülkücü hareketle yeniden iktidar olacaktır Allah’ın izniyle..!

“Beynimin yarısı; Ahlat ! Yarısı Söğüt dür.. !”

Dr. Devlet BAHÇELİ

ERTUĞRUL SUBAŞI

AHLAT

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.