Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Gök Gürültülü

Milliyetçi Hareket ve Tazelenen 3 Yemin

05.08.2017
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisinin başına kayyum atanacağını bunu Türk Devlet’ine ve eldeki savcılarına akıl verip, yapacaklarını açıklayanlar hiç boş durmadı. Davanın avukatı olan beyin, “… alacağı kararlara, görevlerine baktığımız taktirde alacağı kararlara, kongrenin alacağı kararlara, partinin adını değiştirmeye, amblemini değiştirmeye, fesih etmeye kadar yetkili olan kongre…” açıklamalarını unutmadınız herhalde.

Allah bu akıl ve düşüncede olanları nasılda hüsrana uğrattı, bu işe kalkışan tabansızları partinin dışına, olması gereken yere yani auta attı.

Milliyetçi Hareket Partisinin Lideri yerine kayyum atanmasını ya da çağrı heyetinin adamdan sayılarak partinin başına geçeceğini savunanlar, böylece yapılacak olan kongrede; partinin adının değiştirileceği, üç hilalinin değiştirilerek fesih edileceğini çok önemli bir hususmuş gibi dinleyenlerle paylaşan avukat bey ve beraberindekiler kime ya da kimlere hizmet etmektedir?

Böyle bir isteği ve çabayı göz önünde tutarak siyasi hakları elde edeceklerini sananlar Milliyetçi Hareketi oyuna getirdik sandılar. Ama ne fayda! Böyle bir istek ve amaçları hiçbir zaman gerçekleşmedi ve de gerçekleşmeyecektir. Bu isteklerde bulunanların bu kurdukları tuzağın içinde yok olup gideceklerini cümle aleme, dost düşman herkese göstermiştir. Bu gerçeğe inanmayanlar, söyledikleri gerçek olmayan istekler içinde yok olup gitmişlerdir.

Milliyetçi Hareketin banisi olan Başbuğ Alparslan Türkeş zamanında, yine milliyetçi düşmanları tarafından asker baskısıyla, silah zoruyla kaldırılan MHP adı tekrardan gerek mahkeme kararları, gerek halkın kararı tarafından deyin tekraren milletin gerçek partisine verilmiştir. Şehitlerin, gazilerin partisine, gelmiş geçmiş tüm Türk Milliyetçilerini uhdesinde yaşayanların devamcılarını, önce Türkiye diyenleri, Bozkurt gibi uluyanları, er meydanına tekrardan çıkarmış, Türk Milletinin düpedüz kahramanları bunlardır, Milliyetçi Hareketçilerdir demiştir.

Kurulduğu gün milliyetçi bir yeminin karara döndüğü Milliyetçi Hareket, işte 1944 yılında milliyetçilerin mekanı olan MHP, kurulduğu günkü yeminini o gün 2. kez tazelenen yemin; Allah’ın verdiği güçle tekrar geçerli oldu. Bu gaye ile yaşamaya devam eden, Allah’ın milliyetçilikle beraber İslam’a bağlanan, Allah bir diyen Ülkücü Hareket onu durdurmak isteyen, bitirmek isteyen idraksizler, içine işlemiş bozguncuların, 12 Eylül adında hainlerin 3. tuzağı ile karşılaşmışlardır.

Mahkeme kapılarına Milliyetçi Ülkücü Hareketin bitirilmesi için partiyi dağıtmaya çalışan sahte kahramanlar, ancak balon olunca kendilerine milliyetçi diyebileceğimiz kahramanlıkları Ülkücülere olan zavallılar, Türk düşmanı olan sahte aydınlıkçı isimlerle, yalancı dolmalarla, diyalogculara yalandan tevhit getirip, şahsiyetlerini su yüzünde gezindirmeye başlamışlardır.

Rahatça, bu Türk partisinin, amblemini ve adının değiştirilebileceğini savunanların tabansızlığını, onların Y-CHP’nin yalanları, Aydınlıkçıların karanlığında boğacak ve Türk Milletine ne halt olduklarını gösterecektir.

Türk Milletinin kükremesi ve Allah için tekbir getirip, kelime-i şahadet getiren Ülkücü kahramanların Allah yolunda var güçleri ile yürümelerini nasip ve müyesser eyleyecektir.

Allah aşkına var gücümüzle Allah-u ekber, kelime-i şahadetlerle süslenmiş korkusuz yüreklerden Allah-u ekber! Allah’ın izin verdiği müddetçe vatan için, bayrak için, din için Allah-u ekber!

Lideri Devlet yemin gibi, Ülkücü Hareket yemin gibi, memleket yemin, bayrak yemin olmuş Allah katında yeminleşmişler… Allah’ın yolunda, peygamberin kavliyle yürüyoruz, karşımıza kimler çıkabilir ki? Bu işin sonu hiç bölücü köpeklerin istedikleri olabilir mi? Hey olmayacak duaya amin diyenler bir kez olsun gerçekleri görün, düşünün, sonunuzu görün.

Üç hilalli yürekliler, üç hilalle birlikte yürüyenler sonunuz aydın olsun, daim olun, düşmanların tuzaklarından ve belalardan uzak olun! Allah yanınızda olsun!

Sağlıcakla kalın!

Fikri Atılbaz

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.