Milliyetçi Hareket Partisi Yalova il istişare toplantısı Sporium tesislerinde yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Yalova il istişare toplantısı Sporium tesislerinde yapıldı
19.02.2018
A+
A-

Pazar günü sporium tesislerinde yapılan toplantıda,il yönetim kurulu,ilçe Başkanı ve yöneticileri, Belde teşkilatlarımız, kadın kolları teskilatlarımız, mahalle ve köy temsilcilerimizin katılımı ile gerçekleşti.

Tüm ilçe başkanları söz alarak ilçelerdeki gelişmeleri ve yaptıkları çalışmaları anlattılar.Yalova merkez mahalleleri ve ilçelerde ki köy temsilcilerininde katıldığı toplantı da seçime yönelik çalışma grupları oluşturuldu.

Toplantıda konuşma yapan il başkanı Hasan Topçular, artık yalovada Mhp zamanı geldiğini ve ilimizin tam manasıyla yönetim ve temsil edilmesi gerekmektedir.Hangi vekili yolladıysa Yalova hayal kırıklığıyla karşılaştı.Bunu da aşacak güç artık Mhp de fazlasıyla var.

2019 yılında ki seçimde biz zaferle çıkacağız ve bunun içinde Yalova da görülmemiş bir seçim çalışmasıyla mutlu sona ulaşacağız.3 vekile çıkan Yalova da kimse yerini garanti sanmasın,Allahın izniyle biz bu kutlu davamızın meyvesi olacak olan vekililere ulaşacağız.

Son olarak yapılan istişare toplantısında il Başkanı Hasan Topçular partililerle görüş alışverişinde bulunarak alınacak olan seçim kararlarını şekillendirmeye başladıklarını, oluşturulan çalısma guruparı ile çalınmadık kapı, sıkılmadık el, bırkmayacaklarıni söyledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.