MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ DUALI BİR HAREKETTİR…

31.05.2019
A+
A-

Yazıma; Lider Devlet Bahçeli’nin anlam ifade eden sözleri ile başlamak istiyorum.. Lider diyor ki: “Milliyetçi Hareket Partisi Dualı bir harekettir. Bu partiyle kim uğraşıyorsa iki yakası bir araya gelmez.”

Gün Lider Devlet Bahçeli etrafında kenetlenme günüdür. Asaletinle yürümene bak Türkmen beyi seni terk edersek mahşer günü Allah bizden sorsun…

MHP çok badireler görmüş bir harekettir, Ülkücü hareket bu günleri de atlatacaktır… Zaman öfkeye yenilme zamanı değildir. Zaman ahde vefa ve gönülleri kucaklaştırma zamanıdır. Zaman yanlıştan dönem zamanıdır.

Sokakta kurultay yapmak için kendilerini yırtanlar, bugün CHP’nin ve HDP’nin kucağına oturmuşlar… Birde utanmadan arlanmadan Bilge Liderimize laf söylüyorlar. İnsanda biraz utanma olur arkadaş. Bu kutlu dava sokakta bulunmadı, haddinizi bilin…

MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi millet çağırıyor, tarih çağırıyor, ecdat çağırıyor, şüheda çağırıyor, Türklük çağırıyor; peki Meral Akşener seni kimler çağırdı, çağıracak?

Cumhurbaşkanı konuştu, MHP Bilge Lider Devlet Bahçeli hep konuştu. Hadi CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener, HDP ile Teröritler ile PKK ile ağzından bir kelime çıksın?

İP denen parti beddualıdır, siyasette iki yakası bir araya gelmeyecek olup, siyasetin tozlu raflatında yerini alacaktır…

MHP ve Teşkilatlardaki En büyük sıkıntı “Paraşütle aramıza inip” haddini ve yerini bilmeyen.. Teşkilatının almış olduğu karara uymayan, 24 Haziran ve 31 Mart seçimlerini dikkate almayan, bu önemli seçimlerde üzerine düşeni yapmayan herkimse, herkimvarsa vebal altındadır.

Bir Ülkücü kolay kolay yetişmez. Ve Ülkücüler teşkilatçılıktan asla taviz vermezler.. Ülkücüler kolay kolay nefislerine ve heveslerine yenilmezler. Bir kemiğin arsından saatlerce yol giden itleri mutlu etmezler..

Ülkücülük sevgidir, merhamettir, rahmettir, berekettir, Ülküdaşını canı bilmektir. Ülkücüler ayrılık gayrılık bilmezler. Dava arkadaşlığıdır, gönüldaşıdır.

Dün “Akşener AKP’nin kurucusudur” derken bugün “Aksener doğuştan Ülkücü” diyorsanız.. Dün haklı olduğu konularda MHP yönetimine muhalif olanlara hakaret ederken bugün MHP yönetimine küfrediyorsanız, sorun bizde değil, sizdedir. Sözlerinizden dönüp de Dava adamlığından bahsetmeyin.

Dün “Vur de vuralım, öl de ölelim” dediğiniz kişiye bugün akıl almaz hakaretler ediyorsanız… Dün “Hareketin Lideri Devlet Bahçeli” derken bugün “Hareketin Engeli Devlet Bahçeli” diyorsanız, sözlerinizden dönüp de dava adamlığından bahsetmeyiniz.

ÜLKÜDAŞLARIMIZI Şehit edenlerle birlikte hareket ediyorsunuz! Sormak istiyorum, bu ülküdaşlarımın katilleriyle İstanbulda kol kola girip CHP’ye destek vermeniz mahşerde Şehitlerimiz yakanıza yapışır hesap sorar mı? Karşılaşınca yüzünü çevirir mi diye hiç düşündünüz mü?

Alçak yerdeki tepecikler kendilerini dağ zannedermiş. Oysa dağ belli, doruk belli, zirvede oturan Lider besbelli. Hareketin Lideri Devlet Bahçeli…

MHP li olmak başka bir duygu, yokluk içinde dahi mutlu olmayı başaranlardır MHP liler…
Gün oldu zeytin ekmek, gün oldu soğan ekmek yedik… Sıcak yatak yüzü görmeden, çok günler geçirdik… Üç kuruşu paylaştık ve hep gülümsedik hayata… Duyguların en güzeli MHP’li olmak…

MHP ve Ülkücüler; Bu ülkenin direğidir, sahibidir, canıdır-cananıdır, yüreğidir, akan kanıdır ve vazgeçilmezidir. MHP ve Ülkücü Camia Türk Millerinin eseridir. Allah’ın lütfu, hediyesidir. İstikbalin haysiyeti, istiklalin hedefidir. Rabbim MHP ve Ülkücü Camiayı mahcup etmesin…

Zakir TERCAN

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.