MHP’Yi BÖLMEK VE PARÇALAMAK İSTEYENLERİN ALAYI İT SÜRÜSÜDÜR…

01.02.2021
A+
A-

Hz.Hamza’nın anlam dolu şu sözleri ile yazıma başlamak istiyorum: “Beni düşmanımın kötülüğü değil, dostumun sinsiliği korkutur.” Ne kadar doğru…. MHP’Yi BÖLMEK VE PARÇALAMAK İSTEYENLERİN ALAYI İT SÜRÜSÜDÜR..

MHP’yi bitirmek için, yok etmek için gayret sarf edenler bana göre şerefsizdir, kalleştir, kahpedir, düzenbazdır, dalkavuktur, daltondur, şarlatandır.

Bunların alayı korkak ve yavuşaktır. Çünkü sinsice, tilkice, kurnazca hareket eden korkaklardır. Bunlar yiğitçe, mertçe mücadele etmezler fitne üreterek, dedi kodu yaparak, vur kaç taktiği uygulayan yüreksiz, vefasız, nankör tiplerdir. Kalleşçe pusu kurarlar, kahpece vurup kaçarlar.

MHP’yi bölük parçalamak isteyen ne kadar sütü ve kanı bozuk varsa bir araya toplanmış MHP’ye, Lider Devlet Bahçeli’ye, MHP’yi savunanlara saldırıyorlar ve iftira atıyorlar. Bunların alayı it sürüsüdür.

Düne kadar gölgemizde yaşayanlar, yanımızda hayat bulanlar, sırtımıza binenler, omuzlarımızda yükselenler utanmadan arlanmadan arkamızdan fütursuzca konuşuyorlar. Çünkü sırtımızda yük olanları sırtımızdan kaldırıp attığımız için arkalarına bakmadan kaçmaya başladılar.

Ayakta kalmak için çırpınıyorlar, onun bunun dalına sarılıyorlar, yalandan görünmek için senaryo yazıyorlar ve figüranlık yapıyorlar. Hala şimdi yine aynısını yapıyorlar.

Bu şerefsiz korkakların alayı üzerimize gelse ne yazar ki!… Hiçbir şey farketmez.. Bunlardan adam olmaz.. Bunlardan olsa olsa gece karanlığında, kahpe pusularda it sürüsü olur.

Kendime söz veriyorum artık kimseye hak ettiğinden fazla değer vermeyeceğim!.. Yanımda güvendiğim zaman pişman etmeyen, değer verdiğim zaman değişmeyen insanlar olsun yeter.

Zakir Tercan
MHP Edirne il Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.