MHP’YE OLAN İLGİ EDİRNE İLİNDE ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR…

27.05.2021
A+
A-

PKK’nın yol haritasında yürüyen CHP eriyor ve yakında bitecektir. MHP Türk Milleti var oldukça MHP var olacaktır. CHP, PKK, HDP, İP, Terör Örgütleri MHP lideri Devlet Bahçeli’nin bu milli duruşunun etkisini azaltmak için her yolu denemektedirler. MHP’YE OLAN İLGİ EDİRNE İLİNDE ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR…

CHP gibi bir partiyle yönetilen Edirne için geçen her gün kayıplarla doludur, yeni bir örneği bir kez daha görmüş olduk. Çünkü CHP’nin pusulası şaşmış ve ne yapacağını bilmeyen bir durumdadır.

CHP sapır sapır dökülüyor. CHP artık son viraja geldiği, tutunacak dalının kalmadığı, tek tutunacak dalı HDP, İP, SP olmuştur. CHP kürsüde şov yapıp PKK’ya el sıkmaktadır.

MHP hancı, CHP, İP, SP yolçudur!.. MHP haklı çıktıkça ve büyüdükçe, üzerinde oynanan oyunlar daha çok artatacaktır. Çünkü kavgası Türk milleti içindir.

Haydı EDİRNE artık yeter, bu defa hep birlikte 2023 yılında yapılacak milletvekili seçimlerinde MHP diyelim! Oylarınızı artık ziyan etmeyiniz MHP’ye veriniz!

MHP’ye olan ilgi EDİRNE İlinde çığ gibi büyüyor. Milletin gözü artık MHP’yi arıyor. MHP lideri Bahçeli Türk milleti ile kucaklaşarak emin adımlarla zafere yürümektedir.

Halk artık vatana ihanet edenler karşısında tek güvencenin MHP olduğunu anlamış durumdadır.

2024 Yılında yapılacak olan Yerel Yönetimler seçimlerinde; MHP’nin bayrağını Serhat Şehri Edirne’ye dikin ki, Türkiye’nin birliği daha kuvetli olsun. Şer güçlerinden hesap sorsun. MHP’nin iktidarında Türk milleti özlediği, beklediği hizmeti MHP ile kavuşacaktır.

İpe-sapa gelmez şeylerle milletin zihin bulandırıp sonuç almaya uğraşanlar, ya bu ülkenin yaşadığı gerçeklerin farkında değiller veya bıçak sırtında gidilmesinden memnunlar.

CHP, İP, HDP, SP bitmiştir, tükenmiştir, yok olmaya yüz tutmuştur…

MHP her zaman olduğu gibi, ülkesine, milletine, devletine, bayrağına sahip çıkıyor ve bunun için ne gerekiyorsa onu yapıyor. Başkaları küçük siyasi hesapları için ülkenin mahvolmasına rıza gösterebilirler.

Bazıları, kendilerine alan açmak için fitne ve fesat çıkarıp, ülkücü ve milliyetçilerin aklıyla alay edebilirler.

Ama MHP ve MHP’nin lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin amacı da, hedefi de bu vatana sahip çıkmak, bu devleti yüceltmek, bu milleti yükseltmektir.

Kimse boşuna heveslenmesin, boşuna hesap yapmasın. Türk milleti her şeyin farkındadır.

Allah’ın izniyle 2023 yılında yapılacak milletvekili seçimlerinde ne yapsalar boş MHP hak ettiği yere gelecektir.

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.