MHP’NİN ZAFERİ TÜRK MİLLETİNİN ZAFERİ DEMEKTİR…

05.03.2021
A+
A-

Bugün yazıma; Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’in şu sözleri ile başlamak istiyorum: “Milliyetçi Hareketin zaferi, Türk milletinin zaferi demektir. Çünkü temsil ettiği Fikir Türk milliyetçiliği millî fikridir.” MHP’NİN ZAFERİ TÜRK MİLLETİNİN ZAFERİ DEMEKTİR…

Lider Devlet Bahçeli’den bahsederken göğsünüzü gerin! Lider Devlet Bahçeliden bahsederken sesiniz gür çıksın! Lider Devlet Bahçeliden bahsederken gurur duyun onunla! Lider Devlet Bahçeli onurun kendisidir!

Ayrışma ve bölünme toplumun şuur altına pompalanmakta ve bir algı oluşturulmaktadır. Ancak, bir de daha en baştan itibaren bölünmeyi kabul etmeyen, buna karşı çıkan, ülkenin bölünmez bütünlüğünü her şeyin üzerinde tutan vatanseverler var.

Lider Devlet Bahçeli, Türk milleti için dün doğru adım attı bugün de atıyor ve yarın da doğru adım atacak! Onun için biz liderimize güveniyoruz, inanıyoruz. Türkiye’nin bir bölünmeyle karşı karşıya kalması durumunda vatanseverlerin, “Ne yapalım, biz istemedik, ama böyle oldu. Bize de bu durumu kabullenmek ve bölünmeyi sineye çekmek düşer” demeyecekleri muhakkaktır.

Her Zaman Millet her şartta Devlet. Lider Devlet Bahçeli’ye Tam Destek. Birileri bu ülkeyi bölmek için örgütlenirse, bunun karşısına böldürmeyecek olanların çıkması eşyanın tabiatına da, ülkenin gerçeklerine de, Türk milletinin varlık sebebine de uygundur.

Ülkücüler; asırları aşıp gelen köklü bir davanın yolcularıdır. Bu yolda dava bir, lider ise istikamet üzere gidendir. O gider biz gideriz. Türk Milletini ve Devleti’ni saran sinsi kuşatmayı yarıp atacağız. Nasıl mı? Lider Devlet Bahçeli’yi takip edin göreceksiniz…

Türk milletinin ezici bir kesiminin bölünmeyi kabul etmeyeceği kesindir. Türk milliyetçileri ve ülkücülerin duruşu bellidir. Bölünmeyi hiçbir şartta kabul etmeleri mümkün olmayacağı gibi, çatışmada taraf olmamak için yoğun gayret sarf edilmiştir ve bu durum sürdürülmektedir.

MHP Lider Devlet Bahçeli ve Ülkücü evlatları geliyor hem de öyle bir geliyor ki, Cenab-ı Allah’ın izniyle bu millet yıkılmayacak ve MHP her daim dimdik var olacaktır!

MHP Lideriyle, teşkilatlarıyla, programıyla, kadrolarıyla, vizyonuyla, misyonuyla 2023 Tarihinde yapılacak olan seçimlerde hak ettiği yerde olacaktır.

Lider Devlet Bahçeli, bir Türk milliyetçisi! Çünkü o, kendisini Ülküsüne adamış bir yiğit! Ve biz biliyoruz ki; özü-sözü bir, eğilmeyen-bükülmeyen dik durandır, asil ruhlu, erdemli, adam gibi adamdır.

Unutmayınız ki; Devleti de, Milleti de, Vatanı da herkesten daha çok düşünen biri var, adı da kendi gibi “DEVLET!”

Lider Devlet Bahçeli, Biz hep ne diyorduk Lider, Doktrin, Teşkilat. Liderimizi takip ediyoruz. CHP’ye ve İP’e itibar etmiyoruz!…

Adına ister muhalif değin ister kandırılmış değin ister hain değin ne dediğinizin çok önemi yok. Lider Devlet Bahçeli’yi hain ilan edenler, unutmasınlar ki; Liderimizin şahsında, Ülkücü evlatlarının gayretleri ile MHP güneşi bu ülkenin üzerine doğmaktan vazgeçmeyecektir!

MHP ve Davamız merhum Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ’in emanetidir. Emanetimize sahip çıkacağız, Lider Devlet Bahçeli ile beraber yürüyeceğiz. Herkes akıllı olsun, herkes terbiyeli olsun…

“Aklım Hep Türkiye’dir” diyen bilge liderim. Kim nasıl dönerse dönsün, kim nereye giderse gitsin, biz dönmeyiz, biz gitmeyiz davamızdan. Yolun yolumuzdur. Allah liderimize sağlık vesin, ömrü uzun olsun…

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.