MHP’NİN İKTİDARINI HİÇ BİR GÜÇ ENGELEYEMEZ!

09.08.2020
A+
A-

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin ilkeli duruşu; Türk Devleti’nin bekasını, cumhuriyetin kazanımlarını, hukuku ve gerçek demokrasiyi, hukuksuzlara ve teröristlere karşı tavizsiz ve amansız bir mücadeleyi savunmaktadır.

Bu duruş, yalnızca Türk’ün değil, Kürt kökenli vatandaşlarımızında iyiliğini düşünen tek siyasi cenahın MHP olduğunun bir kanıtıdır. Tarih, daha önce defalarca haklı çıkmasına şahitlik ettiği Devlet Bahçeli’nin takdire şayan bu duruşunu da, altın harflerle yazacaktır.

Ve Şimdilerde de Kürt sorunu yoktur diyebilmek.. Ne yapsa, ne etse, milletini devletini ne zaman düşünse, şehitlerine değerlerine ilkesine duruşuna toz kondurmayıp laf söyletmese, hep kötü bu MHP ne yapmaya çalıştı.

Yeter artık yeter. Bırakın MHP’yi ve işinize bakın. Herkes melek, sadece MHP de mi yanlış demek. Komiksiniz beyler… Koca koca adamlar gider başkalarından akıl alır; anlaşır, ihale yine MHP’ye kalır.

Bilge liderin sağlam ve kararlı politikaları ile mevcut konjonktür MHP’yi artık daha yüksek sesle iktidara çağırıyor. Eğer MHP kendisini milletine süratle ifade edip anlatabilirse bu partinin yarın iktidar olması değil; olmaması sürpriz olur.

Çünkü MHP, siyaset yapma sebeplerini ilk günkü heyacanı ve inancıyla, olması gereken yerde, ilkelerinden sapmadan sürdürmektir.

Çünkü MHP’nin iktidarı, yolun başıdır ve o yolun başı çok yakındır. İktidardan sonra alınacak çok yol, ulaşılacak onlarca kutlu hedef vardır.

Bugün Uygar Türkleri örneğinde olduğu gibi, Irak ve Suriye Türkmenleri, Kıbrıs Türkleri, dolayısıyla dünya Türklüğünün ağrıyan başının aspirini MHP ve Milliyetçi-Ülkücü ruh değil midir?

O nedenle MHP, ayağına dolaşan kapı zağarlarıyla, yoluna atılan taşlarla, önüne çıkmaya çalışan sokak kabadayılarıyla vakit kaybetmeden KUTLU yoluna devam edecektir.

Çünkü; İktidar vakti gelen bir fikri, hiçbir güç Allah’ın izniyle engelleyemez.

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.