MHP’li Yıldız’dan MHP’ye İhanet Edenlere Sert Tepki

MHP’li Yıldız’dan MHP’ye İhanet Edenlere Sert Tepki
24.11.2020
A+
A-

Yargı bağımsızlığı ileri sürülerek soruşturması devam eden terör örgütü sanıklarına tahliye isteyenlere tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Feti Yıldız, MHP’ye ihanet etmiş kişiden Ülkücü olamayacağını ve o kişilerin Ülkücü sıfatını kullanamayacağını söyledi.

YARGI BAĞIMSIZLIĞI İLERİ SÜRÜLEREK TERÖR ÖRGÜTÜ SANIKLARINA TAHLİYE İSTENİLİYOR

Yargı bağımsızlığı ve tarafsızlık kavramları ileri sürülerek terör örgütü sanıklarına tahliye isteyenlere tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ”Bir ip’li, birkaç ipsiz medya soytarısı söze yargı bağımsızlığı, tarafsızlığı gibi hukukun evrensel kurallarıyla başlıyor, soruşturması devam eden, gizlilik kararı bulunan, 53 maktulü binlerce mağduru bulunan bölücü terör vahşetinin bir numaralı sanığına ahlaksızca tahliye istiyor.” dedi.

MHP’YE İHANET EDEN KİŞİDEN ÜLKÜCÜ OLMAZ

MHP’ye ihanet edenlerin Ülkücü olamayacağını belirten MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, ”Arkadaşlarımızı ve hatıralarımızı geride bıraktık ancak davamızı yanımızda taşıdık diyen ip’liği kırk yerden kopmuş düzenbazlar; MHP’ye ihanet etmiş kişiden Ülkücü olamaz. Bu şerefli sıfatı asla kullanamaz. Atatürk’ün veciz ifadesiyle; İhanetin nedeni olmaz bedeli olur.” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.