MHP’li Kurt “İyi Parti MHP’den oy alamaz”

MHP’li Kurt “İyi Parti MHP’den oy alamaz”
18.02.2018
A+
A-

GAZİANTEP-MHP Şehitkamil Eski İlçe Başkanı Hüseyin Kurt, MHP’nin sürdürdüğü politika Türkiye’nin bekası için doğru olduğunu belirtirken, İYİ Partinin hiçbir şekilde MHP’yi zayıflatamayacağını söyledi….

GAZİANTEP-MHP Şehitkamil Eski İlçe Başkanı Hüseyin Kurt, MHP’nin sürdürdüğü politika Türkiye’nin bekası için doğru olduğunu belirtirken, İYİ Partinin hiçbir şekilde MHP’yi zayıflatamayacağını söyledi. Kurt, “İyi parti küresel güçlerin desteklediği, besleme aynı zamanda balon bir partidir. Siyasette bir varlık gösteremez, MHP’liden de oy alamaz” diye konuştu.

MHP’nin misyon partisi, idealleri olan bir parti olduğunu söyleyen MHP’li Hüseyin Kurt, yeni çizgiye yaptığı açıklamasında MHP-AKP işbirliğinin normal olduğunu belirterek, “AKP dün yanlış politika izledi, bugün de güven olmaz diyerek, bugün ülkenin çıkar ve menfaati doğrultusunda uygun, tutarlı politikalarına destek vermeyecek miyiz. Biz Türkiye için iyi yapılan her şeyin yanındayız. AKP şuan ülkenin çıkar ve menfaatini ön planda tutuyor. Ve ona en büyük desteği de MHP veriyor. Dolayısıyla böyle bir iktidar partisi ile ittifak yapmak gayet normal olması da gerekir. MHP bu ittifakta asla zarar görmez, hatta karlı çıkacaktır” dedi.

KİMSENİN CİDDİYE ALDIĞI YOK

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener AKP’nin kurucular kurulu üyesi olduğunu hatırlatan Kurt, “İYİ parti her tarlada bir tezek misali kurulan parti dolayısıyla ne kendilerine nede halka güven verdikleri de yoktur. Kimsenin ciddiye aldığı da yoktur. Koltuk ve rant arayışı peşinde olanlar orda birikmiş. MHP’de yarınlarda yer bulamayacak olan isimler İyi partiye gitmiş. Böyle bir parti siyasette varlık gösteremez yakında zaten bu ortaya çıkar” diye konuştu.

LİDERİN EMRİNDEYİZ

MHP’nin baraj sorunu olmadığını da ileri süren Kurt, her zaman lider Bahçelinin emrinde olduklarını ve bu davayı da karşılıksız sevdiklerini kaydetti.
kaynak: YENİ ÇİZGİ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.