MHP’li Küççük,Kadınlarla Bir Araya Geldi

MHP’li Küççük,Kadınlarla Bir Araya Geldi
25.03.2019
A+
A-

Cumhur İttifakı Meclis Üyesi adayı Küççük, kadınlarla bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi İl Sekreteri olarak 5 yıldır Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep İl Teşkilatında görev yapan Cumhur İttifakı Meclis Üyesi adayı Rıdvan Küççük düzenlediği toplantıda kadınlarla bir araya geldi.


Küççük’ün düzenlediği programa MHP’li kadınlar, MHP 25. 26. Dönem Milletvekili adayı, Şehitkamil Belediye Başkan Aday adayı Mezine Sırakaya, MHP eski Kadın Kolları başkanı Güler Dindar,MHP Meclis Üyesi Kadın aday adayları, AKP Şehitkâmil Kadın Kolları Başkanı Şehitkamil meclis Üyesi Hülya Kılıç, AKP Meclis Üyesi kadınlar, Meclis Üyesi Kadın adaylar ve çok sayıda kadın katıldı.

Küççük, “Cumhur İttifakı kazanırsa kadınlarımız kazanacak, Türkiye kazanacak” diyerek Cumhur İttifakı’nın önemini anlattı.
Küççük, “Cumhur İttifakı çerçevesinde Ak Partili kardeşlerimizle Şehitkamil ilçesinden tek liste halinde girdiğimiz listede Milliyetçi Hareket Partisi üyesi olarak meclis üyesi adayı oldum. 31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde inşallah “Millet Aklı” tekrar kazanacak. Çünkü, Cumhur ittifakı, millet aklı milletimizin istemiş olduğu bir ittifak. Biz öncelikle milletimizin gönlüne girmek için mücadele ettik sonrasında da Cumhur İttifakı ile birlikte inşallah bu vatanı, bayrağımızı, topraklarımızı hep birlikte savunacağız” dedi.

Küççük sözlerine Beka bizim için vazgeçilmez ve yok sayılacak bir kelime değildir. Beka bir milletin hiçbir zaman unutmayacağı ve düşmana karşı her daim uyanık olmasını sağlayan uzun vadeli stratejiler ve ülkenin geleceğini teminat altına alan bir kelimedir” diyerek sözlerini sürdürdü: “Osmanlı – Rus savaşlarında “sen gelme, senin çocuğun var” dedikleri Nene Hatun, “benim çocuğum anasız da büyür, fakat vatansız büyümez” diyerek milli mücadeleye destek vermiştir. Ben inanıyorum ki, burada ki Asenalar ve bozkurtlar da bu mücadeleye destek verecektir. Allah’ın izniyle 31 Mart gecesi Cumhur ittifakı kazanacak, kadınlar kazanacak, tüm Türkiye kazanacak ve ülkemiz tekrar huzura kavuşacaktır.

“ÜLKENİN BEKASI SİZ KADINLARIN ELİNDE”

Ülkemizin bekası için uzun süredir yılmadan, usanmadan mücadele eden sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve liderimiz Devlet Bahçeliye yürekten teşekkür ediyorum. Şu anda Suriye’de, Irak’ta, Doğu Türkistan’da, Yemen’de hiç kimse olmak istemezdi. Şükürler olsun ki şu anda Türkiye’deyiz, çünkü ülkemizin bekasını savunanlar da burada. Ülkenin bekası siz değerli annelerin elinde. Kadınlarımızın elinde. Herkes el birliği ile şu anda beka problemini çözmek için elinden geleni yapıyor. Sizlere soruyorum, şu anda Suriye’yi düşünün ve belediyelerin hepsinin Ak Parti’de veya MHP’de olmasının ne anlamı olur? Ülkemizin şu an beka problemi var. Bunların hedefi bize vatanımızı kaybettirmek. Biz topraklarımız gitmesin, vatanımız elden gitmesin diye çalışıyoruz. Bu nedenle 31 Mart’a kadar kapı kapı gezerek, görüş ayrıklarına önem vermeden herkese kendimizi anlatmamız gerekiyor. Bizler seçiliriz, seçilmeyiz ancak Cumhur İttifakı Gaziantep’te en yükseğe taşımak için var gücümüzle çalışacağız.”
Konuşmaların ardından Küççük, programa katılan kadınlarla toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.