MHP’li Kadınlar Bahar Şenliğinde buluştu

MHP’li Kadınlar Bahar Şenliğinde buluştu
25.03.2019
A+
A-

Gaziantep Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Özlem Canpolat ve yönetimi tarafından düzenlenen 2. Bahar Şenliği bu yıl Allaben Göleti piknik alanında kutlandı.


2. düzenlenen Bahar Şenliği’nde Halk Oyunları gösterisinin ardından Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları ve yönetimi tarafından hazırlanan yiyecekler vatandaşlara ikram edildi.
Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Kadın Kolları Başkanı Özlem Canpolat, “ İlkbaharın başlamasını temsil eden Nevruz Bayramını, Bahar Şenliğini değerli dostlarımızla vatandaşlarımızla kutlamanın onurunu yaşıyoruz. 2.sini düzenlediğimiz Bahar Şenliğimize katılan herkese çok teşekkür ediyorum.

 

Yeniden toprağın bağrında uyanan bitkiler, mis kokulu çiçekler, yeşeren ağaçlar, kuşlar, arılar, kelebekler doğa baharın gelişiyle yeniden canlanıyor. Dolayısıyla da biz insanoğlu bu canlanışı bayram hayasında kutluyoruz. Türklerin Göktürklerin Ergenekon’dan demirden dağı eritip çıkmalarını, baharın gelişini, doğanın uyanışını Doğu Türkistan’dan Balkanlara kadar tüm Türk kavimleri ve toplulukları tarafından, MÖ 8. yüzyıldan günümüze kadar her yıl kutluyoruz. Rabbim tüm insanlığa baharın gelişiyle yeni güne hayırlarla başlamasını nasip etsin.


Bu yıl 31 Mart genel seçimlerine denk gelen 2. Bahar Şenliğimiz inşallah zafer kutlaması olacak. Cumhur İttifakı sandıktan inşallah zaferle çıkacak ve büyüyen gelişen Türkiye yeni güne hayırlısıyla uyanacak. Hedefi 2023 olan yeni sistemle Cumhuriyetimizin temelini sağlamlaştıracağız. Engüzel dileklerin sizlerle olmasını temenni ediyor güzel ülkemin tüm renklerini sevgiyle saygıyla kucaklıyorum” dedi.


Kadınlar şenlikte doyasıya eğlendi ve bol bol fotoğraf çektirdiler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.