MHP’li Durmaz’dan Bahçeli’yi Hedef Alan Muhalefete Tepki

MHP’li Durmaz’dan Bahçeli’yi Hedef Alan Muhalefete Tepki
26.06.2021
A+
A-

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz , MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi hedef alarak Cumhur İttifakı’na fitne sokmaya çalışanlara tepki gösterdi. MHP’li Durmaz’dan Bahçeli’yi Hedef Alan Muhalefete Tepki

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi hedef alan sözler sarfeden CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’a tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sadir Durmaz, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin sözleri karşısında üç maymunu oynayan ve Cumhur İttifakı içinde fitne çıkarmak isteyen muhalefetin, sarfedilen sözleri doğru anlamaları ve bulanık suda balık avlamaya çalışmamaları tavsiyesinde bulundu.

LİDER BAHÇELİ’NİN SÖZLERİNİ DOĞRU ANLAMALARINI ÖNERİRİZ

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 22 Haziran 2021 tarihindeki grup toplantısında yaptığı konuşma sonrasında, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, “heykel belediyeciliği” ile ünlü CHP’li belediyeciliğinin üstünü örtme, konuyu çarpıtarak değiştirme çabasına girmiştir. Öncelikle, Seyit Torun’a Sayın Genel Başkanımızı takip ettiği için teşekkür ederiz lakin dinlediğini doğru anlamasını da ısrarla öneririz. Sayın Genel Başkanımız grup toplantısında “İbn-i Haldun’un, “insan beyni değirmen taşına benzer. İçine yeni bir şeyler atmazsanız kendi kendini öğütür” sözü adeta Kılıçdaroğlu için özel söylenmiş gibidir.” ifadelerini kullanmıştı. Anlaşılan o ki Seyit Torun da genel başkanı Kılıçdaroğlu’nun yolunda ilerlemektedir.

CUMHUR İTTİFAKI İÇİNDE FİTNE ÇAKARMA HESABI YAPTILAR

Atalarımızın dediği gibi; “çalıda gül bitmez, cahile söz yetmez”! CHP’li Torun, Genel Başkanımıza sözde “teşekkür” ederek bir yandan ekonomiye ilişkin kendi çürük tezlerine gerekçe oluşturmaya çalışmış, diğer yandan da aklı sıra Cumhur İttifakı içinde “fitne çıkarabilir miyim” hesabı yapmıştır. CHP ve Zillet İttifakının, çaresizlikten sık sık denediği bu yol artık kabak tadı vermiş, ciddiyetsiz ve itibarsız bir hal almıştır. Cumhur İttifakı, aziz milletimizin 15 Temmuz kara gecesinde sokakta doğal bir sonuç olarak kurduğu, 7 Ağustos Yenikapı ruhuyla perçinlediği, konjoktürel olmayan, siyasi çıkara dayanmayan bir ittifaktır! Sayın Genel Başkanımızın tarifiyle; “Cumhur İttifakı Türkiye’dir, ihanete karşı engel, işgale karşı direniş, yerli ve yabancı şer cephesine karşı muhkem siperdir.”

LİDER BAHÇELİ’NİN SÖZLERİ KARŞISINDA ÜÇ MAYMUNU OYNAMAYI TERCİH ETTİLER

Atatürk adının arkasına saklanıp, terörün siyasi uzantısıyla ittifak yapanların, kurtla bir olup koyunu yiyen sonra da çobanla ağlaşanların Sayın Genel Başkanımızın yukarıdaki sözünü de doğru anlayacağını sanmıyorum! Heykel açılışları ile gündeme gelen CHP’li belediyeleri aklama çabasına giren Seyit Torun, Sayın Genel Başkanımızın “Nüfusun yüzde 54’nün CHP’li belediyeler tarafından yönetildiğini muhataralı bir dille vurgulamak bize göre potansiyel bir ayrımcılığın, hatta devlet içinde başka bir devlet varmış gibi değerlendirme yapmanın diğer bir şeklidir. Kılıçdaroğlu’nun ağzındaki bakla zehirlidir.” sözleri karşısında da üç maymunu oynamayı tercih etmiştir. Sayın Genel Başkanımız, CHP’li belediyelerin yaptıklarını objektif bir değerlendirmeye tabi tutmuş, “algı belediyeciliği” yapanların maskelerini düşürmüştür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.