MHP’li Büyükataman’dan CHP’li Faik Öztrak’a sert cevap: Merak buyurma!

MHP’li Büyükataman’dan CHP’li Faik Öztrak’a sert cevap: Merak buyurma!
21.08.2020
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, CHP’li Faik Öztrak’ın atmış olduğu twitlere sert tepki gösterdi. Büyükataman, “Sayın Genel Başkanımız’a akıl vermeye kalkan, Kılıçdaroğlu’nun “mandacı”larından Faik Öztrak merak buyurmasın! Sayın Genel Başkanımız yanlışı da doğruyu da doğru yerde aramakta, hedefi 12’den vurmakta ve hiç yanılmamaktadır.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet BÜYÜKATAMAN, CHP’li Faik Öztrak’ın atmış olduğu twitlere ilişkin şunları kaydetti:

“Başta CHP olmak üzere hemen hemen tüm siyasi partilerin “ama”lı, “ancak”lı, zamanlamaya dikkat çeken sözde tepkilerini dikkatle takip ediyoruz.

Pensilvanya, Kandil ve ABD’nin lütfunun “beklentisi içinde olan” modern mandacılar, karanlıktaki dostlarıyla birlikte deşifre olmaktadır.

Sayın Genel Başkanımız’a akıl vermeye kalkan, Kılıçdaroğlu’nun “mandacı”larından Faik Öztrak merak buyurmasın!

Sayın Genel Başkanımız yanlışı da doğruyu da doğru yerde aramakta, hedefi 12’den vurmakta ve hiç yanılmamaktadır.

Başını kumun altına gömdüğünde saklandığını zannedenler, gerçeklerin mutlaka gün yüzüne çıkmak gibi bir huyu olduğunu unutmaktadır. Dün PKK’nın siyasi uzantıları nasıl çıkıp da kirli ortaklıklarını ortaya döktüyse yarın da bugünkü kokunun nereden geldiği alenîleşecektir.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.