MHP’den flaş EYT açıklaması: Mücadele edip sonuç alacağız!

MHP’den flaş EYT açıklaması: Mücadele edip sonuç alacağız!
04.12.2021
A+
A-

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, canlı yayında Emeklilikte Yaşa Takılanlar konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı. EYT’lileirn yanında olduklarını belirten Yönter, MHP’den flaş EYT açıklaması: Mücadele edip sonuç alacağız!

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, canlı yayında Emeklilikte Yaşa Takılanlar konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı. EYT’lileirn yanında olduklarını belirten Yönter, “Mücadele ederek sonuç alacağız” dedi.

TV100’de canlı yayına katılan Yönter şunları söyledi:

“Sayın Genel Başkanımız bunu paylaştı. Biz verdiğimiz hiçbir sözü unutmadık. Suya yazı yazmadık. İpe un sermedik. Biz Milliyetçi Hareket partisiyiz. Ne demişsek arkasında dururuz. Emeklilikte Yaşa Takılan 6,3 milyon insanımızın yanındayız. ve bu sorunun çözülmesi için mücadele edeceğiz. Ve bunu samimiyetle yapacağız. Bunu yapabilmek için bazı şartların olgunlaşması ve oluşması lazım.Bu zamanla ve bütçeyle ilgili, Türkiye’nin yaşadığı bu badireden süratle çıkışıyla ilgili. Ama biz EYT mağduru kardeşlerimizin yanındayız. İnkar etmek, EYT’lileri yok saymak müğmkün mü? Milliyetçilik toplumda var olan her souna çözüm üretme konusunda güçlü ve dirayetli olmaktır. Yaşanan her soruna milliyetçinin vereceği bir tepki vardır. EYT şu anda bir sorun. Bir kişi de olsa sorun. Ve biz bu sorunun çözümünü istiyoruz. Bu konuda kararlıyız. Mücadele edeceğiz. istişareden daha çok sonuç alacağız sonuç.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.