Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Sağanak Yağışlı

MHP YOL GÖSTERİYOR, MİLLETİMİZİN AĞRIYAN BAŞINA ŞİFA OLUYOR…

MHP YOL GÖSTERİYOR, MİLLETİMİZİN AĞRIYAN BAŞINA ŞİFA OLUYOR…
01.10.2018
A+
A-

Yazıma Lider Devlet Bahçeli’nin anlam ifade eden şu sözleri ile başlamak istiyorum. Lider diyor ki: “Kalbi vatan ve millet için çarpan her insanımız eminim ve haklı olarak şu sorunun cevabını arıyordur: Şafak ne zaman sökecek?” İnşallah en kısa zamanda sökecektir. Biz buna canı gönülden inanıyoruz liderim!…

Lider Devlet Bahçeli’nin yolu; milli varlığımıza kast eden şakilerin yolu değildir. Onun yolu Anadolu’yu Türkleştiren ve İslamlaştıran, ahlak ve fazilet mümessili, Yüce Peygamberimizin ve Kur’an’ın nurlu yolundan yürüyen Hoca Ahmet Yesevi hazretlerinden başlamak üzere, Yunus Emre, Mevlana, Hacı Bektaşi Veli, gibi nice maneviyat önderlerinin yoludur.

Lider Devlet Bahçeli diyor ki: “Biz Ülkücüyüz, biz Türklüğün keskin kılıcı, İslam’ın yükseklerde dalgalanan ar ve namus simgesiyiz.”

Lider Devlet Bahçeli’nin yolu; Türk milletinin ve Devletinin, Türk tarihinin, vizyon ve misyonunun yoludur.

Lider Devlet Bahçeli’nin yolu; adıyla müsemma bir yoldur. Onun yolu milletimizi ve devletimizi her türlü bela ve tuzaklardan koruyucu gayret ve kararlılık yoludur.

Lider Devlet Bahçeli’nin yolu; Türklüğe duyduğu aşktır. İstiklaline ve istikbaline karşı duyduğu mesuliyettir. Bu aşkının ve sorumluluğunun şahidi de, Türk milletinin bizatihi kendisidir. *

MHP Lider Devlet Bahçeli diyor ki: ” Benim hayatım dümdüz bir Ülkücü çizgisidir, zigzag yoktur ki renkli olsun.”

Lider Devlet Bahçeli’nin yolu; 15 Temmuz alçak FETÖ darbesinde tarihin akışını ve milletin kaderini değiştiren cesaret ve kahramanlığıdır. Onun yolu tarihin sunduğu bilgi ve tecrübenin ışığından ders çıkararak milletimizi selamete, hukuka ve adalete götüren hak yoludur.

Bu nedenledir ki liderimize yapılan saldırıların başını çeken ve de aslını astarını çok iyi bildiğimiz bu menfur tiplerin ne siyasi hatıralarımızda ne siyasi tarihimizde yerleri vardır.

Genel Başkanımızın iç ve dış şer ortaklarının ideolojisine esir düşmüş adamların hücum ve fitnesine maruz kalması, aynı zaman da istikametimizin doğru olduğunun da delilidir.”

Biz karanlığın üstüne ayyıldızla, üç Hilalle gideceğiz. Biz Lider Devlet Bahçeli izinde yürümeye devam edeceğiz. Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne düşünürse düşünsün, kim ne söylerse söylesin.. Liderimizin yanındayız ve hiç ayrılmayacağız.

Merhum Seyit Ahmet Avrasi diyor ki: “Kişi kavmini sevmekIe suçIandırıIamaz. Kavminin efendisi, kavmine hizmet edendir. Vatan sevgisi imandandır.”

MHP Lideri Devlet Bahçeli yol gösteriyor, milletimizin ağrıyan başına şifa olmak istiyor ve yaklaşan tehlikeleri hissedip şimdiden tedbir alıyor.

ZAKİR TERCAN

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.