MHP VARSA TÜRKİYE VAR OLACAK…

01.03.2021
A+
A-

MHP ile diğerlerinin farkı da tam bu noktada ortaya çıkıyor. MHP kendinden çok ülkesini düşünen, ülkesi için kendini heba eden bir partidir. MHP VARSA TÜRKİYE VAR OLACAK…

MHP için ülkenin bölünmez bütünlüğü, devletin varlığı, milletin birliği her şeyden önce gelir. Çünkü önce ülkem diyor, önce vatanım diyor.

Ülkesi için, milleti için her türlü fedakârlığa tereddüt etmeden katlanacak tek parti MHP’dir. Ülkücüler de MHP ile hareket eden bu vatanın yiğit evlatlarıdır.

MHP’nin meselesi milleti ve ülkenin düze çıkarılma mücadelesidir. Gerisi teferruattır.

Birlikte rahmet var diyen büyük dava adamı âlemlere rahmet Efendimizin hadisine kulak vermek için geç değildir.

Ülkücülerin birlik ve beraberlik içinde lider Devlet Bahçeli ile davaya hizmet etmenin hazını yaşadıkları bir gerçektir.

Ülkücüler, lider Devlet Bahçeli ile hareket etmelerinin nedeni birlikte rahmet vardır. Rahmet olan yerde olmayacağız da nerede olacağız!…

Ülkemizin etrafı yangın yerine dönmüş, içeride-dışarıda her gün şehit verirken.. Ülkücüler olarak keyfi hareket edemeyiz.. Liderle beraberiz.

Şuan MHP teşkilatları birlik ve beraberlik içinde hareket etmektedir. Dışardan gazel okuyanlar hep bildiğimiz kişilerdir.

Onların görevi hep gazel okumak, insanların sırtından geçinmek, boş konuşmak ve insanların midesini bulandırmaktan başka yaptıkları bir şey yok.

Teşkilatlarımız her şeyin farkında olup, teşkilatları harekete geçirmek, şehitlerin hakkı, şehitlerin duası üzerinedir!..

Onun için diyoruz ki, liderimize, onun sözüne ve duruşuna güvenimiz tamdır. Allah göstermesin, bu gemi batarsa, hepimiz birden batarız.

Türkiye ve Türk milletinin bekası için “vicdan”ı olan herkesin yaşananları görerek liderimiz Devlet Bahçeli’nin yanında olmalı.

Kim ne derse desin.. MHP Lider Devlet Bahçeli doğru yolda yürüyor, doğruları söylüyor, doğruları hayata geçiriyor, doğru bir tane diyor!…

Kim ne konuşursa konuşsun.. Lider Bahçeli, ileriyi görmüş, tehlikeyi sezmiş, elinin tersiyle herşeyi itmiş ve Türkiyenin meselelerine el koymuş.

Kim ne söylerse söylesin.. Lider Bahçeli, elini vicdanına koymuş, herkesi Devletine sahip çıkmaya davet etmiş ve Devlet adamlığını göstermiş.

Zakir Tercan
MHP Edirne il Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.