MHP ÜLKEMİZ İÇİN HER FEDAKARLIĞI YAPIYOR…

17.08.2020
A+
A-

Ölümden korkmayan bu milleti dolar ile teslim almaya çalışıyorlar. İbadeti oruç olan bu milleti açlıkla tehdit etmeye çalışıyorlar. Avuçlarını yalarlar. Yüce Türk Milletini hiç bir güç yıkamaz.

Lider Devlet Bahçeli Diyor ki: Konvansiyonel olmayan finansal silahlarla ülkemizi yaylım ateşine tutanlar, unutmasınlar ki, karşılarında fedakârlık nişanesi bir iman, fenalıkları ve feci akıbetleri göğüsleyecek kutlu bir irade bulacaklardır. Hodri meydan!

Dolar iner çıkar ona bir çare mutlaka bulunur-bulunacak… Beni asıl düşündüren dolar yükseldi diye sevinen beş para etmez ruhsuzlar takımını ne yapacağız? İşte asıl sorun o…

Türkiye tuhaflıklar ülkesi, kimileri atanıyorken mutluluklarını kendinden öncekilerin görevden alınmaları üzerine yapmak zorunda kalıyor. Yeni CHP gibi parti tutarsızlıkta play of mücadelesi veriyor.

Lider Devlet Bahçeli Diyor ki: Dolara mahkûm değiliz. Dolarla doğmadık, olmayınca da ölmeyiz. Zalimlerin dövizi tetikleyen mekanizmaları, finans ve ekonomik enstrümanları varsa, bizim de kırılmayacak mukavemetimiz, kopmayacak ve kapanmayacak milli ruh ve şuurumuz vardır.

ABD “yaptırım” dedikçe, “baskımız artacak” dedikçe, Türkiye’ye yönelik tehditleri savurdukça ederi 1 dolar olan FETÖ’cü, şeref yoksunları zevkten dört köşe oluyor.

Para için namus satılmaz… Abd’yi anladık Eyvallah… İçimizde ki Abd’ye selam duran hainleri, vatansızları Milliyetsizleri Allah yerle bir etsin.

Lider Devlet Bahçeli Diyor ki: “Yapamayacaksınız, başaramayacaksınız, Türk İslam sancağını asla indiremeyeceksiniz. Türkiye Cumhuriyeti dövizle kurulmadı, dövizle de yıkılmaz.”

Atalarımız buğday çorbası, üzüm hoşafı ile savaştı ve KAZANDI… O vakit bile diz çökmedi… Allah’ın izniyle Büyük Türk Milleti şimdi de diz çökmeyecek…

Lider Devlet Bahçeli Diyor ki: Bilinsin ki, düşünülmeyeni düşünmek, geçilmeyen yolları denemek, bağımsız duruş göstermek; tarih, kültür ve maneviyatımızla ilişkilendirilmiş milli bir ekonomik sistemi projelendirmek, üzerinde kafa yormak zorundayız.

MHP, söz konusu vatan olunca her şeyi bir kenara atmaya, nefsini ayaklar altına almaya hazırdır. Çünkü başka bir Türkiye olmadığını bilmektedir. Lider Bahçeli’nin ve Milliyetçileri kavgası şahsi değil, memleket kavgasıdır. Davaları şalvar davası değil, Türk, Türklük, Türk-İslam Davasıdır.

Sosyal maliyeti en yüksek ve çok olan bedeli bu ülkede Milliyetçi Ülkücüler ödemiştir. Ödemeye de devam edeceklerdir. Bunu her türlü fedakarlıkla, kanıyla, canıyla yapmaya hazırdırlar. Bunu Türk Milleti karşıtlarının, Yeni CHP’lilerin, Milliyetçi Ülkücü, sevdası Türkiye olmayanların anlaması mümkün değildir.

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.