MHP TÜRKİYE’DİR…

22.05.2020
A+
A-

Ülkücüler insanlık alemi içinde ne uşak olmayı ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen, şerefli bir Bayrağın taşıyıcısıdır. Sizlere kolay bir başarı vaat etmiyorum. Kısa zamanda bir iktidar umanlar bizimle yola çıkmasınlar… Yolumuz uzun ve çetindir. Bu yolda karşınıza menfaat teklifleri, tehditler ve daha bir yığın engel çıkacaktır. Bu çetin yolda dayanabilecekler bizimle gelsinler, cesur olanlar kuvvetli olanlar gerçekten inananlar kafilemize katılsınlar. Dava adamları, o davanın şartlarını ve gereklerini kendi kişiliklerinde yaşayamazlarsa o davayı bir adım ileri götüremezler. Diyerek Milliyetçi Ülkücü Hareketi, cefalarla, çilelerle dolu çetin yollara davet eden Başbuğ Alparslan Türkeş’in izah ettiği gibi önümüze türlü engeller çıkarılacak, zaaflarımızdan yaralanılmaya çalışılacaktır.

Hainler, önümüze makam, mevki, para, ilişki engellerini, istikbal kaygılarımızı, çoluğa çocuğa iş isteklerimizi çıkaracaklar, hatta çıkarmaktadırlar. Lakin biz bu yola girdiysek geri adım atmayacağız.

Sağa sola sapmadan istikametimizi tam belirleyip, Allah yolunda nasiplerimize çok şükür diyecek, olmayanlara elhamdüllah diyerek tam bir teslimiyet içinde Başbuğun siyasetinin izinden giderek, Lider, Teşkilat, Dava, Tam Bağımsız Türkiye diyerek yola devam etmek isteyenlerle bu kutlu yola devam edecek ve iktidarında Büyük Türkiye’yi, önce bölgesinde, sonra dünya lideri olacak Türkiye’yi inşa edeceğiz.

MHP’nin her sözü, her icraatı kardeşliğe, birliğe ve dirliğe yöneliktir. Amacı Türk milletinin bağımsız yaşaması, huzurlu olması ve sonsuza kadar son vatanında var olmasıdır.

MHP’nin ekmeği yiyilir, suyu içilr. MHP’nin Milli duruşu asla bozulmayacak, asla sarsılmayacaktır. Şehitlerine vefa göstermekten hiçbir şartta vazgeçmeyecek ve geri çekilmeyecektir.

MHP, Milletine bekayı her şeyin üzerinde tutacak ve her ne pahasına olursa olsun bunun mücadelesini verecektir.

* Kim ne düşünürse düşünsün, Ülkücü ve milliyetçilerin büyük buluşması her zaman MHP’de olmuştur…

* Kim ne derse desin, Ülkücü ve milliyetçilerin kucaklaşması her daim MHP’de olmuştur…

* Kim ne söylerse söylesin, Ülkücü ve milliyetçilerin hedefe yürümesi ancak MHP ile mümkün görmüştür…

* Kim ne konuşursa konuşsun, MHP büyük imtihanlardan geçmiş ve defalarca kendini ispatlamıştır…

MHP’nin milli duruşundan, ilkelerinden, önceliklerinden vazgeçeceğini mi zannediyorsunuz? Unuttuğunuz şudur: MHP kökü, vizyonu, misyonu olan, varlığını ve gücünü tamamen Türk milletinden alan, şerefli ve haysiyetli bir partidir.

Bugün Türkiye’de siyaset yapan, fikir sahibi olan, ülke yönetiminde bulunan insanların çok büyük bir kısmı ya ülkücü-milliyetçi kaynaktan gelmiştir veya bu kaynaktan beslenmiştir.

Bugün iktidarı oluşturan kadroların çok büyük bir bölümü ile teke tek konuştuğunuz zaman ülkücü kökenli olmakla övündüğünü görürsünüz.

MHP’nin terörden beslendiğini söyleyecek kadar alçaldılar. Zaman bunun da yalan ve iftira olduğunu, MHP’nin sadece ve sadece Türk milletinden beslendiğini, Türk devletinin varlığını ve birliğini her şeyin önünde tuttuğunu defalarca ispat ettmiş. Çünkü MHP Türkiye’dir.

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.