Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Az Bulutlu

MHP Sungurlu’da gövde gösterisi

MHP Sungurlu’da gövde gösterisi
06.01.2018
A+
A-

MHP Sungurlu İlçe Teşkilatı tarafından 2019’da yapılacak olan seçimlerin startının verildiği ve 200 yeni üyeye rozetinin takıldığı toplantı gövde gösterisine dönüştü.

MHP Çorum İl Başkanı Mehmet Akif Aras, toplantıda yaptığı konuşmada “MHP Allah’ın izniyle azar azar değil, dalga dalga geliyor. Yeni hükümet etme sisteminde daha etkili olacağız. MHP’siz bir Türkiye, MHP’siz bir hükümet etme olmayacak. Yolu yok başaracağız. Çaresi yok kazanacağız. 2019 yılında partimizin kuruluşunun 50. yılında Üç Hilal’i hak ettiği zirveye taşıyacağız” dedi.

MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, “Partimiz Türkiye’de ve Sungurlu’da her geçen gün güçlenmekte partimize insanlarımız akın akın üye olmaktadır. Bugün MHP Sungurlu’da 1,5 yılda 1200 delegeye ulaşmıştır. 2019 seçimlerine güçlü bir teşkilat, güçlü bir MHP olarak hazırlanıyoruz” dedi. Toplantıda partiye üye olan 200 kişiye törenle üç hilal rozeti takıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum ili Sungurlu İlçe Başkanlığı Özel İdare toplantı salonunda istişare toplantısı düzenledi. Seçim startının da verildiği toplantıya MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras, Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan, Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, Mecitözü İlçe Başkanı Hüseyin Güneş, İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Sever, İlçe Kadın Kolları Başkanı Menşure Çetmi, Ülkü Ocakları Sungurlu İlçe Başkanı Celal Kalınsazlıoğlu, Türk Eğitim Sen İlçe Başkanı Ali Karslı, TÜRKAV Çorum İl Başkanı Fikret Aktağ, Ticaret Borsası Başkan Vekili Ercan Özsaray, İLKSAN Çorum İl Temsilcisi Mükremin Dağaşan ve çok sayıda partili katıldı.

MHP Çorum İl Başkanı Mehmet Akif Aras, toplantıda yaptığı konuşmada “Yorulduğumuzu sananlar hayal aleminde geziyorlar. Yıldığımızı düşünenler bizi kendileri gibi korkak sanıyorlar. MHP Allah’ın izniyle azar azar değil, dalga dalga geliyor. Yeni hükümet etme sisteminde daha etkili olacağız. MHP’siz bir Türkiye, MHP’siz bir hükümet etme olmayacak. 2019 seçimleri bu açıdan çok çetin geçecektir. Yolu yok başaracağız. Çaresi yok kazanacağız. 2019 yılında partimizin kuruluşunun 50. yılında inşallah Üç Hilal hak ettiği zirveye inşallah çıkacaktır” dedi.

“DÜN EL ÖPENLER BUGÜN ZEHİR AKITIYOR”

MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, dün Devlet Bahçeli’nin elini öpmek için sıraya girenlerin, elleri boşa çıkınca zehir akıtmaya başladıklarını söyledi.

MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, “Bu toplantının asıl amaçlarından bir tanesi de seçim startı veriyor olmamızdır. Bugün itibari ile buradan çıktıktan sonra her günümüz, her saatimiz partimizi anlatmak ve partimize kazanımlar sağlamak olacaktır. Boşa geçirecek zamanımız ve vaktimiz yoktur. Çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız. Başaracağız. 2019 seçimlerine güçlü bir teşkilat, güçlü bir MHP olarak hazırlanacağız. Bizlerden beklenen çaba ve gayreti göstereceğiz ve bunu hep birlikte başaracağız. Ülkücü Hareket Sungurlu’da başarıyı yakalayacaktır” ifadelerini kullandı.

Şahin şunları söyledi:

Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zorlu süreçte Liderimiz Devlet Bahçeli’nin ‘iktidarla olan kavgamı ülkemiz sorunları aşılana dek askıya aldım. Unutmuş değilim önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben’ söylemini unutup mesnetsiz yakıştırmalar yapan çirkinleşen zatlar. Sanırsınız ki melaike, sanırsınız ki büyük dava adamı. Dün Devlet beyin elini öpmek için sıraya girenler yaptıkları hataların neticesinde, tutulmayan elleri boşa çıkınca zehir akıtmaya başlıyorlar. Lakin davasını unutanlar gene aciz bir unutkanlıkla o zehir dolu elleri kendi yüzlerine süreceklerdir.

Ülkemizin içerisinde bulunduğu ihanet sarmalının düğümünü çözecek olan MHP kadrolarıdır. Dört biryandan ateş çemberine alınmak istenen aziz vatanın savunucusu bizleriz. Elimizi taşın altına değil bedenimize ateşe atma vaktidir. Küslük, dargınlık, dedikoduculuk, ayrımcılık ötekileştirme vakti değil, kucaklaşma ve birbirine sağlam bir inançla bağlanma vaktidir. Ya hep birlikte ayakta durmaya devam edeceğiz, yada hep birlikte silineceğiz. Ölümlü bedenlerimizde taşıdığımız asil ruh bizleri çelikten ipek gibi birbirine bağlayacak dostluk ve dava arkadaşlığımızın önüne hiçbir şeyin geçmesine izin vermeyecektir. Ülkücülerin kardeşliği Ülkücülerin dik duruşu Ülkücülerin el ele vermesi ülkemizin ilelebet ayakta durmasının teminatı ve garantisi olacaktır.

“1,5 YILDA 1200 DELEGEYE ULAŞTIK”

MHP olarak arkamıza değil, önümüze bakacağız. 2019 seçimlerine güçlü bir teşkilat, güçlü bir MHP olarak hazırlanacağız. Bizlerden beklenen çaba ve gayreti göstereceğiz ve bunu hep birlikte başaracağız. Ülkücü Hareket Sungurlu’da başarıyı yakalayacaktır. Ülkücü Hareket Liderimiz Devlet Bahçelinin Ülkemizin beka sorunu yaşadığı bu buhranlı zamanda Türkiye’de ve Sungurlu’da her geçen gün güçlenmekte partimize insanlarımız akın akın üye olmaktadır. Bugün MHP Sungurlu’da 1,5 yılda 1200 delegeye ulaşmıştır. Bugün itibari ile mahalle ve köy teşkilatlarımızı oluşturmuş ve yarım kalan teşkilatlanmalarımızı da tamamlamak üzereyiz. Görev alan tüm dava arkadaşlarımıza ve bugüne dek partimizin kadrolarında yer almış görev üstlenmiş davaya inancını kaybetmemiş tüm camiamıza teşekkür ediyorum.

Bu toplantının asıl amaçlarından bir tanesi de seçim startı veriyor olmamızdır. Bugün itibari ile buradan çıktıktan sonra her günümüz, her saatimiz partimizi anlatmak ve partimize kazanımlar sağlamak olacaktır. Boşa geçirecek zamanımız ve vaktimiz yoktur. Çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız. Başaracağız.

Kıymetli ülküdaşlarımız görev aldığımız süre boyunca partimizi Sungurlu’da her alanda temsil etmeye gayret gösterdik. ‘MHP her yerde’ sloganı ile çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük. Halkımızın istek ve taleplerini hiç yılmadan usanmadan dinledik, sıkıntılarına ortak olduk. Derdi olanla dertlendik, neşesi olanla neşelendik. Elimizi uzatmadığımız, toka yapmadığımız kimse kalmadı, kalmayacak dedik.

Sungurlu’da MHP camiasının ve halkının yanındadır, kimseyi ötekileştirmeden 30 bin nüfuslu bu şehirde yaşlısından gencine, işçisinden memuruna hem ilçe teşkilatı hem de yan kuruluşları ile birlik ve beraberlik içerisinde, herkesin yanında olmaya devam edeceğiz. Kapılarımız sonuna kadar açıktır.”

Toplantıda partiye üye olan 200 kişinin rozeti de takıldı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.