MHP SON KALEDİR…

15.07.2021
A+
A-

Cumhur İttifakı ile Ortadan kalkan, BOP’un tekrar hayata geçirilmesinin “İp’in müdiresi ve zillet İttifakı” ile mümkün olamayacağını gören ABD, bir başka Pensilvanya dostu olan siyasileri alana sürüyor. Ama DEVLET o oyunu Bozar. Gerçekten de Bilge Liderimiz her oyunu bozduğu gibi bu oyunuda bozar.

CHP, İP, HDP, PKK, Bölücüler, Türklük düşmanları, Emperyalist devletler, Amerika, Ümmetçiler, BOP’cular, Ülkücü geçinenler, AB’ciler, Cemaatçiler, Komünistler, Milliyetçi çizgi dışında kalan herkes adeta MHP ve lider Devlet Bahçeli düşmanları olmuş.

Geçmişten günümüze kadar süregelen bu kervan günümüzde MHP ile vücut bulmuş ve tek derdi vatan olan Devlet Bahçeli bu yüzden hedef tahtasına konulmuştur.

İçinde bulunduğunuz ittifaka, HDP ve PKK’ya içinde gönül vermişlerin de olduğu insanlar oy verdi. Diyen HDP Grup Başkanvekili Fatma Kurtulan, Meral Akşener’in partisini nasıl tokat manyağı yaptıysa “Fatma hanım” diye sesleniyorlar. Ona değil MHP’ye saldırıyor ruh hastaları…

Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana Atatürk ile olan hesaplaşma hep Türk milliyetçileri üzerinden yürütülmüştür.

Hedefi Türkiye olan çevreler bu hedefin amacına ulaşması için en büyük engeli MHP, Ülkücüler ve Lider Devlet Bahçeli olarak görmüşlerdir.

Bu yüzden MHP son kaledir. Bu yüzden Türk milliyetçiliğinin yoluna baş koyanların başı hep hedefte olmuştur. Tıpkı Başbuğ Alparslan Türkeş’in olduğu gibi…

Çünkü Türkiye’nin düşmesi için bu başın düşmesi gerekmektedir. Bundan dolayı MHP’yi hedef alanlar aklını başına almalı, Türk milliyetçilerinin günümüzdeki yol başçısı Devlet Bahçeli ile uğraşmaktan sakınmalıdır!

Lider bir hedef belirleyen, bu hedefe vasıl olmak için tüm varlığıyla emek sarfeden üstün meziyettir. Lider, çağın perdelerini indiren, çağrısıyla talihin ve tarihin pelerinine bürünen, sezgi ve zeka gücüyle ufuk ötesini görebilen ahlak ve ülkü mihveridir. Devlet Bahçeli işte budur.

Ülkemizin ve MHP’nin içinden geçtiği bu süreçte fikri, ideolojisi, yeri, tanımı, vasfı, unvanı ne olursa olsun herkes ağzından çıkan söze, dil uzattığı kişiye dikkat etmelidir!

Sözün doğruluğunu; Türkiye’yi MHP, MHP’yi Türkiye diye okursak ne kadar doğru olduğunu bir kez daha anlarız.

Devlet Bahçeli’nin Ülkücülüğünü begenmeyip gidip bir kadının İP’ine takılacaksınız, sonra başka bir kadın çıkıp öyle yüzünüze yüzünüze bizim sayemizde burdasınız diyecek, hepinizi hizaya sokacak.. CHP vekil gönderir grup kurarlar.. HDP oy verir vekil seçilirler.. Sonra da dönüp MHP’ye milliyetçilik dersi vermeye kalkışırlar.. Hadi canım oradan…

Doğru insana kimsenin gücü yetmez. Çünkü doğru insanın yardımcısı Allah’tır! MHP lideri Devlet Bahçeli ise dürüstlük abidesidir, MHP son kaledir. Her yerinden hançerliyorlar ama bir türlü yere düşüremiyorlar. Birazda meselelere buradan bıkın lütfen.

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.