MHP ŞAHİNBEY’DE SANDIK GÖREVLİLERİNE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ

MHP ŞAHİNBEY’DE SANDIK GÖREVLİLERİNE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ
30.03.2019
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Şahinbey İlçe Başkanlığı tarafından 31 Mart seçimleri öncesin de sandıkta görev yapacak olan üyelerine bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Seminer hakkında bilgiler veren MHP İlçe Başkanı Çıkmaz, “Sandık görevlilerine sandıklarda haklarını nasıl kullanacaklarını seçimin saati ile ilgili eğitim verdi.

MHP Şahinbey İlçe binasında düzenlenen toplantı da açılış konuşmasını Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Cahit Çıkmaz yaptı.

31 Mart seçimlerini işaret eden Çıkmaz, “Herkesin boynuna bu ülkenin kaderi bir vebaldir. Hele ki MHP üyelerinin üzerinde daha da büyük bir vebaldir. Yaklaşmakta olan Yerel seçimlerde tüm partiler kendi iradesini ortaya koyarak çalışacak. Bizler ise bu çalışmalara en iyi şeklide değerlendirip İlçemizde Cumhur ittifakı adayımız ve MHP meclis üyesi adaylarımızın kazanması için çalışacağız.Bununsa yolu seçimde sandığa sahip çıkmaktır. İşte bugün burada sandığa nasıl sahip çıkacağız ve nelere dikkat edeceğiz onu öğreneceğiz” dedi.

Başkan Çıkmaz, Şahinbey’i daha yaşanabilir bir ilçe yapmak için herkesin oylarına talip olduğunu anlattı.

Şahinbey’de son saate kadar kapı kapı dolaşarak Cumhur ittifakının önemini anlatmaya devam edeceğinin altını çizen Çıkmaz, “Bu topraklara sevdalıyız ve Şahinbey’imiz için kapı kapı gezmeye devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.