MHP Pendik Kadın Kolları Başkanı Ezgi Çakar Mazbatasını aldı.

MHP Pendik Kadın Kolları Başkanı Ezgi Çakar Mazbatasını aldı.
25.02.2018
A+
A-

Milliyetçi hareket Partisi İstanbul İl Başkanlığı tarafından”Mutlu Kadın Huzurlu Türkiye”temalı 1.Bölge Kahvaltı ve istişare programı düzenledi.

Toplantıya;MHP Genel Başkan Yrd.İstanbul M.vekili Sn.Edip Semih Yalçın,MHP İstanbul M.vekili Sn.İzzet Ulvi Yönter,MHP İstanbul İl Başkanı Sn.Mehmet Bülent Karataş,MHP Kadın ve Aileden Sorumlu,İl Başkan Yrd.Gülbeyhan Saylağ,İlçe Kadın Kolları Başkanları ve yönetimleri katıldı.


Konuşmacılar sözlerinde Kadının önemine değindiler.MHP İstanbul M.vekili Sn.İzzet Ulvi Yönter ise Kadın erkek eşitliğinden bahsederek konuşmasında şu ifadelere yer verdi;
“Kadın insan,insan Eref’i mahlukat(en şerefli yaratılmış)Kadınlık onuru,kadınlık gururu,kadın namusu bir milletin onuru,namusu ve gururudur.Kadınlarımıza çok şey borçluyuz.Küresel bir gelişme var.Siyasette Kadın Erkek ayrasındaki farklılıklar gün geçtikçe siliniyor.Cinsiyetçi ayrım artık bırakılmalı.İnsani açıdan bakmak lazımdır.Kadın erkekten daha ulu.Bu müşterekle toplanmamız lazım ve biz bu yüzden toplanıyoruz.İstismar irade dışı istismar insanlık düşmanıdır.
Kadına şiddet kadın cinayeti bir medeniyetin çöküşüne neden olacaktır.Milliyetçi Hareket Partisi olarak kadına şiddetin önüne geçecegiz dedi.


Programda MHP Genel Başkan Yrd. İstanbul M.vekili Sn.Edip Semih Yalçın MHP Pendik Kadın Kolları Başkanımız Ezgi Çakar’a mazbatasını takdim etti.

Çakar,Türk kadını “bizde varız” dedi.Bu kutlu görevde bulunmanın mutluluğunu yaşıyorum. Kadın kolları olarak bundan sonraki süreçte daha aktif bir şekilde çalışacağız.Amacımız kadınlarımızın gücüyle partimizi en iyi yerlere getirmektir.

Ülkesinin bekasını herşeyin üstünde tutan partimiz duruşuyla milli menfaatleri ön plana almıştır. Bu hassasiyet ile milletin menfaatlerini herşeyi üstünde tutan MHP’nin fertleri olarak biz de elimizden geleni yapacağız. Özellikle ilçemizde partimizin hak ettiği konuma gelmesi için bütün yönetim kurulu arkadaşlarımız ve kadın kollarımız ile sahada olacağız” dedi.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.