MHP OY KAYGUSU İLE HAREKET ETMEZ…

26.06.2021
A+
A-

MHP inançların, ilkelerin tüm değerlerden daha üstün tutulduğu bir partidir. Bu yüzden fikir dokusunun sağlamlığı ve mensuplarının bu fikri değerlere ödünsüz sadakati MHP’yi diğer partilerden farklı kılar.

Bu özelliği ile MHP Türk Milleti’nin öz değerlerine sıkı sıkıya bağlıdır. Uzun ve şartlara göre değişmeyen bir siyasi çizgisi vardır.

MHP oy kaygusu ile hareket etmez. Oy kaygusu ile fikirlerinden taviz vermez. Bu yüzdendir ki, ”Önce ülkem sonra partim” şiarını temel düstur kabul eder. MHP için Türk Milleti ve onu var eden değerler önemlidir.

Bu sebepten dolayı uluslar arası arenada Küresel güçlerin uşağı olma değil, Türkiye’yi tarihine yakışır şekilde Küresel güç haline dönüştürme hedefi vardır.

MHP’ye oy verse de vermese de, Türk Milleti’nin her dönemde en çok güven duyduğu siyasi partidir. Vatandaşlarımız bilirler ki, MHP vardır, Türkiye yanlış yola girdiyse, tehlikeye düştüyse buna karşı çıkacak, uyaracak MHP vardır.

MHP tarihi boyunca merhum Başbuğ Alpaslan Türkeş’ten Bilge Lider Devlet Bahçeli’ye kadar uzanan 52 yıllık süreç içerisinde hiç bir zaman fikri çizgisinde kırıklık yaşamamıştır. Zaten 52 yıllık varlık sebebi de budur…

Günlük ya da dönemsel ikbal kaygusu ile kurulan nice, döneminde iktidar olmuş, siyasi parti bugün varlığını yitirmiştir. Hepsi daha sonra birer kuyruklu yıldız gibi yok olup gitmişlerdir.

Ama MHP inançları ile bugün hala vardır ve Türklük var olduğu sürece yaşamını sürdürecektir…

Gelelim bugüne.. Bugün Türkiye, Cumhuriyet tarihinin en karanlık dönemini yaşamaktadır. İçten ve dıştan kuşatılan Türkiye’nin,başta bölücü siyasal faaliyetler yüzünden varlığı tehdit altındadır. Milli varlığı tehdit altındadır. Ekonomisi saldırı altındadır.

Doğru ses yine MHP’den gelmiştir; ”CUMHUR İTTİFAKI” Türkiye 2023 Yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinden başarı ile çıkmak zorundadır. Peki görünen nedir? Görünen odur ki; Cumhur ittifakı 2023-2024 Seçimlerinde Zaferle çıkacaktır.

Beka diyenlere, çare olarak MHP’yi gösteriyoruz.. Huzur isteyenlere, yegâne umut olarak MHP’yi hatırlatıyoruz.. Adalete susayanlara, refah ve gelişmişliğe özlem duyanlara MHP yeter diyoruz.. Cumhur İttifakı, Millet Aklı, Türkiye’nin Teminatı, Elbette TBMM’de Güçlü M.H.P!…

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.