MHP NEDEN HEDEFTE

23.06.2019
A+
A-

Türk milletinin çelik çekirdeği olan MHP ve ülkücüler üzerinde nasıl bir oyun oynandığı, net biçimde ortaya çıkmış olduğunu gördük. Çok yönlü ve planlı bir süreç işletilmektedir. Hedef MHP’yi ele geçirmek, eğer bu olmazsa yok etmek veya etkisizleştirmektir.

Ancak büyük badireler atlatan, ateş ve ölümle donanmış, her türlü kumpas ve fitneye maruz kalmış bu kutlu dava bunu aşmıştır. Lider Devlet Bahçeli, çok sabretti, bekledi, mücadeleden yılmadı ve mücadeleyi terk etmedi.. Beşbine yakın şehit ile halisane Allah’ın rızasını gözetti.

MHP’nin en uygun siyasi zemini bulduğu, herkesten çok söyleyecek sözünün olduğu, tek ve değişmez alternatif haline geldiği bir ortamda… Kişisel hırsları, özel hesapları, paralel planları her şeyin önüne geçirmeye kimin ne hakkı var?

Gelinen aşamada ve ortalığa saçılanlara bakıldığı zaman artık hiç kimse MHP’de bir parti için mücadele verildiğini söyleyemez. Açık ve aleni şekilde ülkenin ve milletin son kalesi kuşatılmaya çalışılıyor.

Türk milletinin çelik çekirdeği olan kadroları birbirine düşürerek son darbeyi de vurmak istiyorlar. Bunun dışında kim ne söylerse söylesin, hikayedir ve Türk milletinin olduğu kadar, ülkücü-milliyetçi camianın da aklıyla alay etmektir.

MHP %2’leri, %8’leri görmüş fikri duruşu ve oluşumu ile başarılı bir fikir hareketidir. Tek taviz vermediği noktası ise inanç, milli duruş ve haktan yana oluşudur.

Mensubiyet şuuru, Ülkücüleri nefisleriyle baş başa bırakmaz, yalnızken bile hep yanlarında biri varmış gibi sorumlu ve özenli hareket etmelerini sağlar.

* Çünkü sen menfi davranamazsın!
* Çünkü sen fevri hareket edemezsin!
* Çünkü sen tek başına değil bir mefkurenin mensubusun!

Ben değil biz demek, Ülküdaşın ile gurur duymak, yaptığı hatadan kendin yapmış gibi utanmak, edep ve adap elden bırakmamak.. Manamız budur ve davamız bunu gerektirir!..

Lider Devlet Bahçeli, Türklüğün kutlu yoludur. Vefayı bilen ve uygulayabilendir! Teşkilat disiplini içerisinde hareket edendir!..

Lider Devlet Bahçeli, Azimli, iradeli, hedefi belli, sabırlı ve tahammüllü son hadde kadar kullanmayı bilen, Allah’a şükreden, disiplinli, fedakar, faziletli, dürüst, bilgili, çalışkan ve donanımlıdır!..

Lider Devlet Bahçeli, Mevki, şan, şöhret veya macera için yola çıkmış bir insan değil, Milli değerleri korumayı vazife bilmiş ve “Yaradanı severiz Yaradandan ötürü” düsturunu benimsemiş olandır!..

Lider Devlet Bahçeli, sabır deryasıdır ve sabır deryasında yüzendir.. Sabırla davasını hedefe götüren.. Sabırla kötülüklere, dedikodulara, fitneye göğüz geren ve çok sabretti, sabırla Allah’ın rızasını gözetti.

İçerdeki, dışardaki küresel güçler ve onların maşaları şerefsize, alçakça, kahpece ve sinsice hareket ederek MHP’yi ele geçirmek ve Bilge Lider Devlet Bahçeli’yi yok etmek için var güçleri ile çalışıyorlar, mücadele ediyorlardı. Gerçek manada Ülkücülüğü yaşayanlar ve Liderine güvenenler bu sinsi oyunu bertaraf etmişlerdir. Allah onlardan razı olsun.

Zakir Tercan

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.