Mhp Lideri Bahçeli’nin Olduğu Yerde Türk Milletine Asla İhanet Olmaz

06.11.2018
A+
A-

Yazıma düşünür yazar Thomas’ın şu sözleri ile başlamak istiyorum. Yazar diyor ki: “Sağlam bir irade, belirlenmiş bir amaç/hedef, Yenilmez bir azim her şeyi başarabilir. Büyük adamlarla küçük adamları birbirinden ayıran da budur.

Yolumuzdan döndürmeye çalışanların, aramıza fitne ve fesat tohumu ekmek için fırsat kollayanların, ayrıştırıcı, ötekileştirici, küstürücü söylemlerle hareket edenlerin üzerine balyoz gibi ineceğiz. Canımız pahasına da olsa; bu bayrağı lekeletmeyeceğiz, yere düşürmeyeceğiz.

MHP’yi ve Liderini taşlayanlar bilsinler ki; ne taşınız ne sözünüz doğru. Milliyetçi Ülkücü Hareketin duruşu ve tutumunun temel sebebi; Devlet ve Millet katında ikilik çıkmasın, Teröre ve Ekonomik kuşatmalara Ülkemiz yenilmesin diyedir. MHP; Türklüğün direnç kaynağı, çatısıdır.

Sayın Vekilimiz Cemal Enginyurt’un ifade ettiği gibi: “Her kim nerede yaşıyor ve ne derdi varsa MHP oradadır. Milletemiz emin olsun, her sorunun çözümü için mücadele edeceğiz. Biz sizin sesiniz olacağız ve kimse bizi sustıramaz. MHP var, huzur var.”

MHP’nin meselesi kimin ne olacağı değildir. Kimin hangi makam ve statüye kavuşmayı hedeflediği hiç değildir. Ülkücü odur ki Alp’liğide Eren’liğide aynı ruhla beslemelidir.

Merhum Metin Tokdemir’in ifadesiyle; Vefa gibi yüksek bir duyguyu rafa kaldırmayın, zira ahde vefa namustur. Bunu böyle bilin ve vefanıza laf getirmeyin.

MHP’nin ve Lider Devlet Bahçeli’nin olduğu yerde Türk milletine ihanetin olmayacağını bilen biliyor. Buna rağmen MHP’ye ve Lideri Devlet Bahçeli’ye saldırılar yapılıyorsa bilin ki, asıl ihanet budur.

Bu yol Hak yoludur, dönme bilmeyiz yürürüz. Şehitler kervanı Milliyetçi Türkiye yolunda daima yürüyecektir. Bizler için şeref bu kervanın yolcusu olmaktır. Bu yolda can verenler var, bu yolda dar ağacına tebessüm edenler var. Onun için Ülkücü Hareket Engelenemez.

Ülkesi için MHP ve Lideri Devlet Bahçeli elini değil gövdesini taşın altına koymuştur. Çünkü biz MHP’yi ve Lider Devlet Bahçeli’yi öyle sevdik ki, hiç tartışmaya açmadık.

Merhum Necdet Sevinç diyor ki: “Şerefin savunmadığı değerleri hiç bir güçle ve hiç bir silahla savunamazsınız.”

MHP neye yakın, neye uzak olması gerektiğini, ne istediğini, neye karşı olduğunu da çok iyi bilmektedir. Tarih MHP’yi her konuda haklı çıkarmışken, bu koronun fitne amaçlı saldırıları karşısında her MHP’li ve Ülkücü dikkatli olmalıdır.

MHP, Türk Milletinin yegane sigortasıdır. MHP ve Lideri Devlet Bahçeli’nin olduğu yerde Türk milletine asla ihanet olmaz. Bir Ülkücünün vereceği en büyük sınav, “Liderinin emirlerine itaat” tır. Yok öyle uzaktan atarlı, giderli Ülkücülük…

Lider Devlet Bahçeli, ağır sorunlarla uğraşmak zorunda kalan, bir beka sorunuyla karşı karşıya bırakılan ülkemizin bu sorunlardan kurtulmak için çaba harcıyor.

AKP’nin batması uğruna ülkenin de batmasında bir sakınca görmeyenlerin MHP’ye ve Liderine hucum etmeleri varlık sebeplerine uygun olsa da, sonucu değiştirmeyecektir.

MHP’nin bulunduğu yerde Devlete ve Millete yanlış olmayacağının bilinmesine ve Kılıçtaroğlu’nun dahi bunu dile getirmiş olmasına rağmen siyasi manevra yapmaya çalışanlar bunun hesabını millet huzurunda vermek zorunda kalacaklardır.

MHP ve O’nun sygıdeğer Lideri Devlet Bahçeli’nin dün olduğu gibi bugün de Devlet ve Millet menfaatini önceleyen bir duruş sergilediğidir…

Sen bizi hiç utandırmadın, başımızı öne eğdirmedin, hep dik durdun dik duruşun ile yanındayız Türkmen beyim. Ülkücüler liderine, teşkilatına, davasına sahip çıktığını önce bozgunculara, sonra tüm Türkiye’ye gösterecektir.

Sayın Şefkat Çetin diyor ki: “Lider Devlet Bahçeli Ülkücüdür. Emperyalist Devletlerin hedefidir. Saldıran köpeklerin sahipleri Ülkücü düşmanıdır.”

ALLAHIM! Bu dünyada Türk Milliyetçileri ve Ülkücülerden vazgeçmediğin gibi, ahirette de bu camiadan vaz geçme!

Türkiyenin birlik ve beraberliğinin teminatı, liderimiz Devlet Bahçeli ve Milliyetçi-Ülkücü Harekettir. Hz. Ali Diyor ki: “Fazilet sahibinin kıymetini, ancak fazilet sahibi bilir.”

ZAKİR TERCAN

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.