MHP Kastamonu İl Başkanlığı 12. olağan genel kurulu yoğun bir katılımla şölen havasında gerçekleştirdi.


2 adaylı Gerçekleşen genel kurulda mevcut başkan İbrahim MAŞALACI tekrardan başkan seçildi..

 

İbrahim Maşalacı kongre sonrası  açıklamada bulundu;


Rabbim çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda 3 hilalli bayrağı tekrar burçlara dikmeyi, Milliyetçi-Ülkücü Hareketin kaybettiklerini geri alarak İlimizde 1. Parti, Ülkemizde de iktidar olmayı ve Türkiye Cumhuriyeti Devletini yönetmeyi nasip etsin.
Yapılan Genel Kurulumuzda bizleri yalnız bırakmayan , gönlü bizimle olup işlerinden ve sağlık problemlerinden dolayı katılamayan dava arkadaşlarımızdan, hepinizden ayrı ayrı Rabbim razı olsun.


Yine kongremize katılarak bizi yalnız bırakmayan Sinop il ve merkez ilçe başkanımız,İlçe teşkilatlarımız,belediye başkanlarımız, il genel ve belediye meclis üyelerimiz, ülkü ocaklarımız, ülkücü işçiler derneğimiz, kadın kollarımız, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendika temsilcilerimiz, Türkava bağlı il temsilcimiz, kutlu bilgi Derneğimiz, yol iş 1 nolu ve 2 nolu sendika başkanlarımız, KESOP başkanımız, Stk başkanlarımız, şeker iş sendika başkanımız, ziraat odası başkanımız, Muhtarlar Derneği il ve şube temsilcilerimiz, muhtarlarımız ve ismini unuttuğum tüm dostlarımıza hasseten teşekkür ediyorum.

Ayrıca doğru ve ilkeli haberlere imza atan kamuoyunu her türlü haberlerden bilgilendiren basınımızın güzide mensuplarına, kendilerini vatanımızı müdafaa etmeye adamış kolluk kuvvetlerimize , seçim kurulu görevlilerine teşekkür ediyorum.


20 ilçemiz de gerçekleştirdiğimiz kongrelerimizle birlikte İl Kongremizi de yaparak güçlü dinamik kadroları oluşturduk.
Bizleri yoğun ve zor bir süreç bekliyor. Bundan sonra her dava arkadaşımızı kucaklayarak planlı ve disiplinli bir şekilde çalışıp önce ilimizde sonra ülkemizde partimizi iktidarla buluşturacağız.
Rabbim bizleri mahcup etmesin. Hepimizin yar ve yardımcısı olsun dedi

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir