Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, yaptığı açıklamada, Pazar günü Onat Kutlar Kültür Merkezi’nde olağan il kongresinin yapılacağını belirterek, partililere çağrıda bulundu.

tasdogan-kongre

KONGREYE TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİ

Kongrenin bir şölen havasında geçmesini istediklerini belirten Taşdoğan, “Dünya tarih sahnesinde farklı bir ülkenin boyunduruğu altında bulunmayı asla kabul etmeyen yüce Türk Milleti, büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile sembolleştirdiği kahramanlık destanların başlangıcını yaptığı 19 Mayıs 1919 günü, Türk tarihinin önemli kilometre taşlarından biridir. Bu münasebet ile aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramlarını tebrik ediyor, sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

 

Allah’ın izniyle, 21 Mayıs Pazar günü Onat Kutlar Salonu’nda yapılacak olan MHP Gaziantep İl Kongremizi gerçekleştireceğiz. Bu mutlu günümüzde partili dava arkadaşlarımızı ve değerli Gaziantep halkını, kongremizde mutluluğumuz ve heyecanımıza ortak olmaya davet ediyorum. 21 Mayıs 2017 Pazar günü yapacağımız kongremizin, öncelikle partimize, bu yola gönül vermiş dava arkadaşlarımıza ve genel itibari ile de ülkemiz ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Kaynak Haberyiva

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir