MHP, İHANET ODAKLARININ ELE GEÇİREMEDİĞİ SON KALEDİR…

25.08.2021
A+
A-

MHP, Mutlaka iktidar olmalı! Neden? Çünkü güç orada, zenginlik orada, ikbal orada. Peki ülke!.. İşte dostlar yanlış burada…

Şu MHP’de; Menfaat yok.. Koltuk makam yok.. Çile var.. Sıkıntı var.. Sabır var.. Peki o zaman MHP’de ne işin var?

Siyasi varlık nedenlerini kişisel güç ve zenginlikleri ile bir tutanların hatası burada. Ne diyorlar? İktidarın siyasi gücüne sahip olabilmek için şeytanla bile ortaklık yaparız.

Halbuki siyasi partilerin öncelikli var oluş nedenleri Millete hizmet, Devletin bekası, Vatanın bölünmez bütünlüğüdür. Bunlar olmazsa siyasi partilerin varlık nedenleri de ortadan kalkar. Önce ülkem, sonra partim İşte bu noktada MHP’nin farkı ortaya çıkıyor.

Ülkesinin varlığını siyaset pazarında satışa çıkarmayan MHP, 52 yıldır varlığını sürdürüyor. Bu Ülke bizim, bu Vatan bizim, bu Devlet bizim. Cumhuriyet tarihinin en tehlikeli günlerini yaşıyor. İçeriden ve dışarıdan Türk varlığına kast eden tüm güçler bütün güçleri ile saldırıyorlar.

Böyle bir dönemde MHP’nin söylediklerine kulak verin. MHP’nin işaret ettiği yolu iyi görün. Çünkü MHP, iç ve dış şer güçlerin, ihanet odaklarının ele geçiremediği son kaledir.

Şimdi, bu karanlıktan kurtulma, akan kanı durdurma, ihanet oyunlarını bozma zamanıdır. Yani aydınlık bir gelecek, ülkemizin ve evlatlarımızın aydınlık yarınları için MHP’nin söyledikleri iyi anlaşılmalı ve takip edilip uygulanmalıdır.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin işaret ettiği yolu iyi görün, kendinize gelin ve bu yolu takip edin. Yoksa Ülke bir 15 Temmuz’u bir daha görme gibi bir lükse sahip değil. Akıllı olun, akıllı hareket edin. Yoksa son pişmanlık fayda vermez. Çünkü bugüne kadar Lider hep halkı çıktı.

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.