MHP HER DAİM VAR OLACAKTIR…

05.05.2021
A+
A-

Bir uyanıyoruz gazetelerin sürmanşetleri, MHP… Akşam insanlar evlerine kurulup televizyon izleyecekler hangi kanalı açsan tartışma proğramlarında MHP… İnternet haber sitelerini açıyorsunuz MHP … Sosyal medya sayfalarını açıyorsunuz MHP …

Sorarlar adama, ülkenin herşeyi güllük gülistanlık, bütün sorunlar giderildi de tek sorunlu MHP’mi kaldı?

MHP’siz Türkiye; Türksüz Anadolu hayali görenlerin umududur! MHP her daim var olacaktır! Ve kim bu Mübarek topraklarda Türk’ü istemiyorsa sonu; daha önce istemeyenlerin sonundan daha acı olacaktır. MHP; Türk’ün savunma hattı, Üç Hilal Sancağı, Bozkurt armasıdır.

MHP Ülkemiz için her fedakarlığı yapıp, ciddi ve kararlı bir şekilde ortaya koymuştur. Ülkemize ihanet eden terör örgütlerini ve bu ihaneti bitirmesi için, Hükümetin ve Devletin yanında her daim olmuş ve olmayada devam etmektedir.

Ülkücüler olarak; Kırıldık, Üzüldük Haksızlığa uğradık vesair. Ama; Asla vatanımıza ihanet etmedik. Hele hele devletimize sırtımızı hiç mi hiç dönmedik. Bundan dolayıdır ki, Allah’a şükür vicdanımız rahat, alnımız da açık ve temizdir. Biz hep böyle olup böylede kalacağız…

Bu gidişin sonunun ne olacağı artık şekillenmiştir. CHP, HDP var oldukça, PYD’yi de PKK’yı da bu millete hazmettirecekleri son gelişmelerle birlikte ibret verecek şekilde ve bizzat kendi beyanlarıyla bir defa daha belgelenmiştir.

Perşembe’nin gelişi Çarşamba’dan belliydi. CHP ile çıkılan yolun sonunun başka türlü gelmesi hiçbir şartta mümkün değildi. Bugünlere nasıl geldiğimizi herkes şapkayı önüne koyup düşünmeli ve hesaplaşmayı önce kendi vicdanında yapmalıdır.

Türkiye bir İmparatorluk bakiyesidir. Binlerce yıllık tarihinden süzülüp gelen birikimlerinin üzerine bir Cumhuriyet kuruldu. 100 yıllık Cumhuriyet deneyimi var.

Kimi ekranlarda kimi köşelerde. Kah sahibinin sesi kurmalı saat gibi. Kah dışardan kumandalı, kah içerden kurgulu. Kah pensilvanya’ya gönlü kayık, kah yenimahalle uşağı. Ortak özellikleri ve görevi MHP ve O’nun Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye saldırı. Alayınıza yeteriz. Tarih şahit…

CHP zihniyeti bütün bunları yok saydığı gibi, bir de hesaplaşma içine girdi. Her şeyi yanlış kabul edip, hayali, dünya ve bölge gerçekleriyle uyuşmayan, çağ dışı ve tamamen kişisel öngörü ve hesaplara dayalı bir düzen kurma peşinde.

Bunun içerideki bedeli toplumsal huzurun bozulması, bölünme ve ayrışmanın hızlanmasına siyasi çıkarları için her şeyi mübah sayan CHP’dir. Bu Ülkeyi bölüp parçalamak için mücadele eden terör örgütleri ile elele vermiştir. Bunun en çarpıcı örneğini 31 Marta yapılan seçimlerde gördük.

Memleketin sorunları varken, bu sorunlara kafa yormak, mücadele etmek varken, neden hep MHP? Çünkü içerideki ve dışarıdaki küresel güçlerin piyonları… Devlet Bahçeli gitsinde kim gelirse gelsin mantığı yürütmek tamamen hainlerin ekmeğine yağ sürer. Akıllı olun, terbiyeli olun…

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.