MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ERHAN USTA ÜLKÜ OCAKLARINDA

MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ERHAN USTA ÜLKÜ OCAKLARINDA
05.02.2018
A+
A-

 Ülkü Ocakları Samsun İl başkanlığı tarafından düzenlenen programında, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grupbaşkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan USTA,
Vezirköprü, Asarcık ve Çarşamba’da liseli gençlerle buluştu.

 

Ülkü Ocakları Samsun İl başkanlığı tarafından düzenlenen programında MHP Grupbaşkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan USTA, Vezirköprü, Asarcık ve Çarşamba Ülkü Ocaklarında liseli gençlerle buluştu.

İLK DURAK VEZİRKÖPRÜ ÜLKÜ OCAKLARI

Ülkü Ocakları Vezirköprü ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltı programına katılan Erhan Usta, burada yapılan kahvaltı sonrası gençlerle sohbet etti. Ülkü Ocakları’nın dünyanın en büyük gençlik hareketi olduğunu vurgulayan Erhan Usta, “Ülkü Ocaklarının öncelikli hedefi Türk Gençliğini İslam ahlak ve fazileti, Türklük gurur ve şuuruna uygun yetiştirmektedir. Ardından da bu gençlerle beraber, Türk Cihan hakimiyeti anlayışıyla tüm dünyaya nizam getirmektir. Sayın Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Olcay KILAVUZ beyefendinin, başkanlığında da bu yolda da emin adımlarla gitmektedir. Bunun içinde siz gençlerin çok çalışması gerekmektedir. Ülkücü gençlerin hep hayallerindeki meslek, polis ve askerliktir. Lakin vali de olmalıyız, hukukçu da olmalıyız.”dedi.

ASARCIK GENÇLERİN EN BÜYÜK SORUNU EĞİTİM SİSTEMİ

Vezirköprü’den sonra Asarcık Ülkü Ocaklarında gençlerle buluştu. Asarcık Belediye Başkanı Şerif KILAĞUZ’un da katıldığı programda gençlerle sohbet eden Sayın Erhan USTA,”Burada da gördüğümüz üzere gençlerin en önemli sıkıntısı değişen eğitim sistemi, gençlerimiz geleceklerini üniversitelerde görüyor lakin devamlı değiştirilen eğitim sistemi yüzünden maalesef gençlerimiz geleceklerine güvenle bakamıyor.” dedi.

TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN GÜVENLİĞİ İÇİN AFRİN ŞART

MHP Milletvekili Erhan USTA’nın son durağı Çarşamba Ülkü Ocakları oldu. Çarşambalı Ülkücü gençlerle sohbet eden Sayın USTA, gelen bir soru üzerine “Bizim Afrin’de bulunmamız kesinlikle işgal amaçlı değildir. Amacımız, ismi ne olursa olsun, burada bulunan pkk uzantısı terör örgütlerini temizleyerek, ülkemizi tehdit altına alan terör tehdidini ortadan kaldırmaktır. Ülkemizin birlik ve beraberliğini istiyorsak bu operasyonu yapmamız şarttır. Bizim Suriye ile 911 kilometre sınırımız var, 600 kilometresi Suriye’den dolayı PKK’lıların elinde. Orayı tamamen temizleyerek tehdidi tamamen ortadan kaldırdığımızda tabii ki oradan çekileceğiz.” dedi.

ALTINTAŞ, “ERHAN USTA ÜLKÜCÜ GENÇLERİMİZ İÇİN HEP ÖRNEK GÖSTERDİĞİMİZ BİR KİŞİDİR.”

Çarşamba Ülkü Ocaklarının düzenlediği akşam yemeğinin ardından konuşma yapan Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Yalçın ALTINTAŞ, “Bugün Vezirköprü’de başlayan programımız, ardından Asarcık ve Çarşamba ilçelerimizde devam etti. Bu programa katılan Sayın Milletvekilimiz Erhan USTA’ya tekrardan teşekkür etmek isterim. Sayın Vekilimiz Havza imam-hatip lisesinden mezun olduktan sonra Ankara’da bürokrasinin en üst noktası olan müsteşarlığa kadar yükselmiş ardından 7 hazirandan itibaren Samsun Milletvekili olarak mecliste bizleri temsil etmiştir. Ülkücü gençlerimiz için hep örnek gösterdiğimiz bir kişidir. Bu günde ilçelerimizi ziyaret ederek, gençlerimiz ile buluşturduk. Bu programlarımızı tüm ilçelerimizde düzenleyeceğiz. Bugün programlarımızı düzenleyen, Vezirköprü İlçe Başkanımız Sayın Kemal Karagöz, Asarcık İlçe Başkanımız Fatih BENZER ve Çarşamba İlçe Başkanımız Sayın İlhan ARICI’ya teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.