MHP ESKİL İLÇE TEŞKİLATINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ!

MHP ESKİL İLÇE TEŞKİLATINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ!
22.02.2018
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskil İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulumuz yeniden yapılanma nedeniyle, parti tüzüğümüzün ilgili maddeleri gereği MHP Genel Merkezimiz tarafından, alınan karar ve yapılan değişiklik sonucunda Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyin olurlarıyla MHP Eskil İlçe Başkanlığı görevine Ülkü Ocakları Eskil İlçe Başkanı olarak görev yapan Sayın Mustafa Güdendede Bey atanmıştır.

MHP Aksaray İl Başkanımız Sayın Ramazan Kaşlı Bey, bugün saat:13.00’da Eskil İlçe Teşkilatımızda görev yetki belgesini ve yeni yönetim kurulu listesini, ataması yapılan yeni başkan Sn. Mustafa Güdendede’ye verdi. Görev değişiminde MHP Eskil Eski İlçe Başkanı Sn. Kamil Altan Bey, Ülkü Ocakları Aksaray İl Başkanı Sn. Ali Akbulut, MHP Aksaray İl Sekreteri Sn. Musa Gül, İl Muhasibi Sn. Ramazan Bülbül, MHP Eskil eski ve yeni yönetim kurulu üyelerinin bazılarıda hazır bulundu.

İl Başkanımız Sn. Ramazan Kaşlı ve hazır bulunan heyetin huzurunda Eski başkan Kamil Altan ve yeni başkan Mustafa Güdendede görev devir-teslimini yaparak birbirlerine başarılar dilediler.

MHP Aksaray İl Başkanımız Sn. Ramazan Kaşlı Bey yaptığı açıklamada, “İlgili tüzüğümüz gereğince yeni yapılanma nedeniyle alınan karar ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin olurlarıyla bugün itibarıyla Eskil ilçemizde yeni yönetim kurulları oluşturulmuş ve görevleri devralmışlardır. Bu zor görevi üstlenen Sn. Mustafa Güdendede ve yönetim kurulu arkadaşlarımızı canı gönülden tebrik ediyorum, inanıyorum ki bu kutlu görevi en iyi şekilde icra edecekler ve MHP Eskil İlçe Teşkilatımızı şahlandırarak hak ettiği yere getireceklerdir. Bugüne kadar görev yapan eski ilçe başkanımız Sn. Kamil Altan Bey ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza da bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerinden ötürü çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bizde, MHP Aksaray Teşkilatlarımız adına, eski İlçe başkanı Kamil Altan bey ve yönetim kurulu üyelerine bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerinden dolayı kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyor, MHP Eskil İlçe Teşkilatımızın yeni başkanı Mustafa Güdendede ve yönetim kurulunu tebrik ediyor, çıktıkları bu kutlu yolda kendilerine başarılar diliyoruz.

MHP Eskil İlçe başkanlığına atanan Mustafa Güdendede ise şu açıklamada bulundu;

Saygıdeğer Eskil’li hemşehrilerim,
Milliyetçi Hareket Partisinin çok kıymetli mensupları, her biri bir Kürşad yürekli Ülküdaşlarım, Ülkü Ocaklarının yiğit mensupları. Aklım erdiğinden beri mensubu olduğum, 6 yıldır başkanlığın yürütmekten büyük bir gurur duyduğum ve mensubu olmaktan bir ömür boyu şeref duyacağım, bizi biz yapan, şahsiyet kazandıran, çocukluk yaşlarımızdan itibaren memleket diye bir derdi yükleyen, şehitler dergâhı, büyük Türk milletinin gençlik aşısı, dünyanın en büyük gençlik hareketi olan Ülkü Ocakları Eskil ilçe başkanlığı görevinden sayın genel başkanımız Olcay Kılavuz beyefendi ve Ülkü Ocakları Aksaray il başkanımız sayın Ali Akbulut beyefendinin takdirleri ile ayrılmış bulunmaktayım.

Türk dünyasının bilge lideri saygıdeğer genel başkanımız Devlet Bahçeli beyefendinin onayları, MHP Aksaray il başkanımız sayın Ramazan Kaşlı beyefendinin vesilesi ile MHP Eskil ilçe başkanlığı görevini bugün önceki dönem ilçe başkanımız sayın Kamil Altan’dan devir almış bulunmaktayım.
Camiamıza, Milliyetçi Ülkücü harekete hayırlar getirsin. Gerekli ve detaylı basın açıklaması kısa zamanda yapılacaktır dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.