MHP BU ÜLKENİN SAHİBİDİR, TEK ÇARE MHP’Yİ İKTİDAR YAPMAKTIR

27.03.2019
A+
A-

Gün; Birlik-beraberlik günüdür… Gün; Ülkücülerin, MHP’lilerin topyekün mücadele günüdür… Bugün nefislerin değil, ülkenin ve ülkünün yaşanması, yaşatılması günüdür… Türkiye’nin Cumhuriyet tarihinin en kötü ve en tehlikeli dönemini yaşadığı herkes tarafından kabul edilmektedir…

MHP’nin işaret ışığı tüm yurdu, tüm ücra köşeleri sarmış, milletin kalbine, huzuruna inmiştir.

MHP’yi kim KÜRT düşmanı gösteriyorsa, bilinmelidir ki, alçaktır, haindir, sütünde haram, kanında irin vardır. Kürt kökenli kardeşlerimiz bizdir, bizim eşit ve saygın vatandaşımız, kardeşimiz, kader ortağımızdır. TürK-Kürt kardeştir ayrım yapan kalleştir.

Bunun için 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Yerel Yönetimler Belediye seçimler çok önemlidir, çok büyük fırsattır belkide bu son fırsattır.

Cumhur ittifakına karşı olup, bunun üzerine Zillet İttifakının cenahında bulunan, Türkiye’nin karanlıkta kalmasını isteyen ve MHP’nin, biteceğine inanan zavallılar.. Ununtmayınız ki, MHP kıyamete kadar varlığını sürdürecek Türk Devletine ve Türk Milletine sahip çıkacaktır.

* İP tamamen teslim olmuş adeta teslimiyetin simgesi olmuş…
* HDP tamamen bölücülüğe teslim olmuş bölücü unsurların simgesi haline gelmiş…
* CHP ise bir türlü önüne geçmediği iç dinamikleri yüzünden diğerleri ile farkı kalmamış olup, HDP’nin vagonuna binmiş ne yapacağını şaşırmış, Kandilin emrinde olmuş, Ülkenin beka meselesini bir kenara itmiştir.
* Geriye sadece ÖNCE ÜLKEM diyen MHP kalmıştır… Bu siyasi yelpaze yapı içerisinde Türk Milleti’nin tek kurtuluş ümidi MHP haline gelmiştir.

Türkiye! Yolsuzluk, rüşvet adam kayırma gibi hukuk dışı olayların pis kokusundan son derece rahatsız olmuştur. Herkes inanmıştır ki, MHP’nin olduğu yerde hiç kimse yolsuzluk, rüşvet, adam kayırma gibi, bölünmekten, ayrı bir etnik devletin varlığında hiçbir şekilde söz edemez. Çünkü Milliyetçi Hareketin ilkeleri Türkiye cumhuriyetinin sarsılmaz, yönünden döndürülemez ilkeleridir.

Türk ve Atatürk kelimelerinden rahatsız olan, Bu ülkeyi var eden, Türkiye Cumhuriyetini kuran ve Türk Milliyetçiliğine saldıranlar… Türk Milliyetçilerinden öyle bir osmanlı tokatı yiyeceklerki felekleri şaşacak…

* Doğu ve Güneydoğu Anadoluyu Türkiye’den ayıran Kürdistan haritaları çiziliyor…
* Ülkemizin bir bölümüne Kürdistan diyorlar…
* Güneydoğu Anadolu teröriste teslim edilmek isteniliyor…
* Öcalan denilen terörist başının heykelini dikeceklerini ifade edenler…
* Önce özerklik, sonra federasyon ve nihai olarak da Türkiye’den toprak ayırma gayretleri var.

Unutmayalım, yüreği ile bakmayan yüreklice göremez. Yüreklice göremeyen yürütmeden duramaz. Ya yurdum diyeceğiz, ya kanun diyeceğiz, ya da kanun kaçaklarının gövde gösterisini izleyeceğiz. Karar ve tercih sizin.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, ülkeyi bu zor ve sıkıntılı dönemden kurtarabilmek için olağanüstü bir çaba içindedir. Gecesini gündüzüne katarak bu karanlığa son verebilmek için çalışmaktadır.

Türkiye’nin bağımsızlığı için, Devletin üniter yapısı için, Cumhuriyetin varlığı için MHP’nin ve Bilge Lider Devlet Bahçeli’nin gayretini, mücadelesini dosta, düşman da ve herkes de gördü…

Sayın Genel Başkanımızın çalışma temposuna ayak uydurmalıyız… Bütün partililerin de bu seçimlerde çok çalışmalarını istemiştir. Bu derin ve büyük krizden ülkeyi çıkarmanın tek yolu 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Yerel Yönetimler Belediye seçimlerinde hem Cumhur İttifakını hemde MHP’yi zirveye taşımak olup, Tek çarenin 2023 yılında yapılacak seçimlerinde MHP’yi iktidar yapmaktır. Bunun için de bütün Ülkücüler ve MHP’ye gönül verenler çalışmalıyız.

Zakir TERCAN

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.