MHP BU ÜLKENİN ÇİMENTOSU, BU MİLLETİN ŞAH DAMARI

30.05.2020
A+
A-

Ülke olarak sıkıntılarla perçinlenmiş, ağır sorunlarla pekişmiş bir dönemden geçiyoruz. Ülkemiz tarihin en zor ve sıkıntılı dönemini yaşamak zorunda bırakılmıştır.

Ülke meselelerimiz birikiyor, biriktikçe yaygınlaşıyor, yaygınlaştıkça hareket alanımızı daraltıyor. Ve işte böyle bir ortamda elini değil gövdesini taşın altına koyan parti MHP’dir, Ülkücüler’dir, Lider Devlet Bahçeli’dir.

Ülkemiz birçok cepjeden saldırıya uğrayıp, siyasi ve ekonomik operasyonlar birbirini kovalıyor. Dış güçlerin akla hayale gelmez şerefsizlikleri ortada.. Şeytanca, sinsice yaptıkları kalleşlikler devam ediyor, PKK niye bitsin ki?…

Milletimiz zam-vergi artışlarına direne direne güçlükle ayakta durmaktadır. Türkiye ekonomisi yıprandıkça yalnızlaşmakta, yalnızlaştıkca itibarından ve güvenirliğinden olmaktadır. MHP hiç bir zaman Ülkenin sıkıntıda olduğu bugünlerde siyasi rant peşinde koşması mümkün değildir.

Ülkemiz bu kadar zor durumdayken, sıkıntı yaşarken, şer güçler iş başındayken, devletimiz terör örgütleri ile amansız mücadele ederken.. CHP ise fırsat kolluyor ve bu durumu fırsat bilip siyasi rant peşinde ve HDP üzerinden PKK ile itifak kuruyor.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin “HDP, CHP’nin içine kaçmış” sözü, CHP’nin hali vaziyetinin özetidir.

Kula kulluk etmediğini söyleyen CHP, HDP’nin kölesi olduğunun farkında değil herhalde… Gazi Mustafa Kemal Atatürk esareti kırdı, bunlar Kandil’e pranga vurdurdu!

Artık bölgedeki ve dünyadaki gelişmeler, büyük TURAN Ülküsünün gerçekleşme zamanın geldine işaret etmektedir.

Türkiye’yi doğudan, batıdan, kuzeyden ve güneyden, mengeneye alarak sıkıştırıp, ezmek isteyenlere verilecek en güzel cevap TÜRK Birliğidir.

Lider Devlet Bahçeli diyor ki: “Biz Milliyetçi Hareket Partisiyiz. Biz Türk milletinin ta kendisiyiz. Biz Türkiye’yiz, Milli Mücadele’yle tezahür etmiş kuruluş felsefesinin, devlet-i ebed müddet, millet-i ebed müddet şuurunun bayraktarıyız.”

MHP bu ülkenin çimentosu, bu milletin şah damarı, bu vatanın yılmaz ve yorulmaz bekçisi, bu bayrağın ebediyen dalgalanacağının kesin teminatıdır. Bunun önüne hiçbir şeyin geçmesi mümkün değildir. Bu dün böyleydi, bugünde böyledir, yarında böyle olacaktır.

Hala bilmeyen anlamayan varsa, kendilerine tavsiyemiz Lider Devlet Bahçeli’yi ve kurup toplantılarını iyi takip etmeleridir.

ZAKİR TERCAN

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.